EfectFit
Fyzioterapeut v Bratislave

SM systém

Bolesti chrbta spôsobené príčinami ako vyskočená platnička, skolióza či spondylolistéza. Rôzne bolesti krížov či krčnej chrbtice. Alebo nesprávne držanie tela? Dajte si dokopy svoj pohybový aparát prostredníctvom SM systém cvičenia.

Prečo cvičiť SM systém?

  • Rehabilitácia, kompenzácia a prevencia v 1 metodickom postupe.
  • Stabilizácia a mobilizácia chrbtice.
  • Efektívne odstránenie bolestí a náprava držania tela.
  • Možné cvičiť samostatne a kdekoľvek.
  • Medzinárodne uznávaný systém cvičení so špeciálnom lankom.

Pre optimálny efekt je odporúčané absolvovať viacero hodín tohto cvičenia pod odborným dohľadom fyzioterapeuta alebo trénera. Pokiaľ nemáte záujem iba o SM systém cvičenia, lektor ho vie jednoducho a efektívne zakomponovať aj do štandardnej tréningovej jednotky a sledovať tak viaceré ciele.

Individuálna 60 minútová lekcia s certifikovaným lektorom (fyzioterapeut alebo tréner) stojí 35 €.

Pravidelne taktiež organizujeme workshopy SM systém, kde vám v malej skupinke vysvetlíme všetky základné princípy cvičenia SM systém. Kurz vedie diplomovaný fyzioterapeut, ktorý vás naučí správne cvičiť s lankom SM systému a ukáže všetky potrebné cvičenia v praxi. Cena tohto workshopu je 69 €. Viac info a prihlásenie na kurz »

Ďalšími vhodnými metódami pri bolestiach pohybového aparátu sú DNS, McKenzie a ACT.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Vstupná prvá hodina s fyzioterapeutom zahŕňa komplexnú diagnostiku problému, konzultáciu, nápravné cvičenia a odporúčania na ďalší postup. Cenník nájdete tu. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás!

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Ema, 34 rokov
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.