EfectFit
Fyzioterapeut v Bratislave

SM systém

Choroby chrbta ako vyskočená platnička, skolióza či spondylolistéza. Rôzne bolesti krížov či krčnej chrbtice. Dajte si dokopy svoj pohybový aparát prostredníctvom SM systému cvičenia.

SM systém zahŕňa rehabilitáciu, kompenzáciu, prevenciu a kondíciu v jednom metodickom postupe. Rieši dve roviny problému, a to stabilizáciu a mobilizáciu chrbtice. Vychádza zo znalostí o tom, ako sa zapájajú jednotlivé svaly a svalové skupiny do jedného celku pri pohybe. Cvičenie prebieha pomocou špeciálneho lanka.

Benefity tohto cvičenia ocenia športovci so svalovými nerovnováhami spôsobenými jednostranným zaťažením, bežná populácia so sedavým zamestnaním a bolesťami chrbta či osoby v rehabilitačnom procese.

Pre optimálny efekt je nevyhnutné absolvovať viacero hodín tohto cvičenia pod trénerským dohľadom. Pokiaľ nemáte záujem iba o SM systém cvičenia, tréner ho vie jednoducho a efektívne zakomponovať aj do štandardnej tréningovej jednotky a sledovať tak viaceré ciele.

Rovnako organizujeme workshopy o SM Systéme. Viac info a prihlásenie na kurz »

Ďalšími vhodnými metódami pri bolestiach pohybového aparátu sú DNS, McKenzie a ACT.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Vstupná konzultácia s fyzioterapeutom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Samotná terapia je spoplatnená. Cenník nájdete tu. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás!

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Ema, 34 rokov
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.