EfectFit

Fitness centrum
Žilina
Námestie Andreja Hlinku 7B

Obmedzená kapacita. Tréning pod dohľadom odborného trénera. Správne cvičenie na mieru a bez zranení.

Začnite cvičiť v centre Žiliny

 • Pod dohľadom diplomovaného trénera
 • So správnou motiváciou a vedením odborníka
 • S tréningom na mieru bez zranení či iných starostí
 • Bez viazanosti, bez zmlúv
 • Bez strácania drahocenného času vo fitku
 • V privátnom fitness centre s obmedzenou kapacitou cvičiacich
 • Pri vysokých hygienických štandardoch a čistote
 • So zabezpečeným parkovaním, uterákom, kávou, proteínom po tréningu

PS: Prvý tréning máte zadarmo.

Rezervujte si ho tu »

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum Žilina Námestie Andreja Hlinku 7B 1
Fitness centrum Žilina Námestie Andreja Hlinku 7B 2

243

metrov štvorcových

6

diplomovaní tréneri
Fitness centrum Žilina Námestie Andreja Hlinku 7B 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum EfectFit nachádzajúce sa v žilinskom OC Mirage je 1. pobočka otvorená mimo Bratislavy a celkovo 13. pobočka celej siete našich fitness centier. Cieľom nášho fitness centra v Žiline je priniesť koncept cvičenia založený na individuálnom prístupe, all inclusive službách a rodinnej atmosfére za hranice Bratislavy a rozšíriť tak počet spokojných klientov za roky nášho pôsobenia.

Naše fitness centrum sa nachádza na 4. poschodí OC Mirage v nadštandardných priestoroch o celkovej rozlohe 243 m2. Cvičebná plocha disponuje silovou zónou, zónou na tréning bojových športov, kardio zónou a taktiež fyzio miestnosťou pre služby fyzioterapeuta. K dispozícii je aj veľká terasa na spestrenie tréningu v outdoor podmienkach či oddych medzi cvičením a pokochaním sa výhľadom na centrum Žiliny. Fitness centrum je vybavené množstvom náčinia na funkčný tréning od klasických činiek, kettlebellov, TRX, balančných pomôcok až po kladkové systémy a kardio stroje.

Našim klientom zabezpečujeme individuálny prístup, a teda vstup do fitness centra je možný len pod dozorom kvalifikovaného trénera. Poskytujeme all inclusive služby v podobe občerstvenia na bare ako káva, čaj či proteín po tréningu. K dispozícií sú rovnako uteráky, hygienické pomôcky, sprchové gély, deodoranty, tampóny na odličovanie a iné. Všetko v cene tréningu.

Keďže sa naše fitness centrum nachádza v centre Žiliny, je ideálne svojou dostupnosťou. Parkovanie je možné v samotnom OC Mirage. Blízko nájdete zástavky MHD - Hurbanova, Železničná stanica, Polícia. Fitness centrum sa nachádza na 4. poschodí. Z výťahu vystúpite na 4. poschodí a na podlahe je značenie, ktoré Vás dovedie až ku nám.

Oproti fitnesscentra sa nachádza detský kútik, kde si môžete odložiť vaše ratolesti poprípade si ich môžete vziať na tréning so sebou. Tešíme sa na Vás.

Osobní tréneri Žilina

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! Viac info o úvodnom tréningu nájdete tu »

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Michal, 39 rokov
"Odoslanie formulára bola pre mňa vtedy veľká výzva, strašne som sa bál a hanbil ísť do fitka. Už je to však takmer pol roka a určite neľutujem."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.