EfectFit

Fitness centrum
Žilina
Námestie Andreja Hlinku 7B

Obmedzená kapacita. Tréning pod dohľadom odborného trénera. Správne cvičenie na mieru a bez zranení.

Začnite cvičiť v centre Žiliny

 • Pod dohľadom diplomovaného trénera
 • So správnou motiváciou a vedením odborníka
 • S tréningom na mieru bez zranení či iných starostí
 • Bez viazanosti, bez zmlúv
 • Bez strácania drahocenného času vo fitku
 • V privátnom fitness centre s obmedzenou kapacitou cvičiacich
 • Pri vysokých hygienických štandardoch a čistote
 • So zabezpečeným parkovaním, uterákom, kávou, proteínom po tréningu

PS: Prvý tréning máte zadarmo.

Rezervujte si ho tu »

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum Žilina Námestie Andreja Hlinku 7B 1
Fitness centrum Žilina Námestie Andreja Hlinku 7B 2

243

metrov štvorcových

4

diplomovaní tréneri
Fitness centrum Žilina Námestie Andreja Hlinku 7B 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum EfectFit nachádzajúce sa v žilinskom OC Mirage je 1. pobočka otvorená mimo Bratislavy a celkovo 13. pobočka celej siete našich fitness centier. Cieľom nášho fitness centra v Žiline je priniesť koncept cvičenia založený na individuálnom prístupe, all inclusive službách a rodinnej atmosfére za hranice Bratislavy a rozšíriť tak počet spokojných klientov za roky nášho pôsobenia.

Naše fitness centrum sa nachádza na 4. poschodí OC Mirage v nadštandardných priestoroch o celkovej rozlohe 243 m2. Cvičebná plocha disponuje silovou zónou, zónou na tréning bojových športov, kardio zónou a taktiež fyzio miestnosťou pre služby fyzioterapeuta. K dispozícii je aj veľká terasa na spestrenie tréningu v outdoor podmienkach či oddych medzi cvičením a pokochaním sa výhľadom na centrum Žiliny. Fitness centrum je vybavené množstvom náčinia na funkčný tréning od klasických činiek, kettlebellov, TRX, balančných pomôcok až po kladkové systémy a kardio stroje.

Našim klientom zabezpečujeme individuálny prístup, a teda vstup do fitness centra je možný len pod dozorom kvalifikovaného trénera. Poskytujeme all inclusive služby v podobe občerstvenia na bare ako káva, čaj či proteín po tréningu. K dispozícií sú rovnako uteráky, hygienické pomôcky, sprchové gély, deodoranty, tampóny na odličovanie a iné. Všetko v cene tréningu.

Keďže sa naše fitness centrum nachádza v centre Žiliny, je ideálne svojou dostupnosťou. Parkovanie je možné v samotnom OC Mirage. Blízko nájdete zástavky MHD - Hurbanova, Železničná stanica, Polícia. Fitness centrum sa nachádza na 4. poschodí. Z výťahu vystúpite na 3. poschodí, vedľa gastro prevádzok vyjdete po schodisku hore a vstúpite do fitness centra.

Osobní tréneri Žilina

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! Viac info o úvodnom tréningu nájdete tu »

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Michal, 39 rokov
"Odoslanie formulára bola pre mňa vtedy veľká výzva, strašne som sa bál a hanbil ísť do fitka. Už je to však takmer pol roka a určite neľutujem."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.