EfectFit

Fitness centrum
Karlova Ves

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum  Karlova Ves Borská 1 1
Fitness centrum  Karlova Ves Borská 1 2

350

metrov štvorcových

7

diplomovaní tréneri
Fitness centrum  Karlova Ves Borská 1 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum v Karlovej Vsi, Borská 1, je v poradí naše jubilejné desiate fitness centrum. Zároveň patrí medzi naše najväčšie fitness centrá s rozlohou 350 metrov štvorcových. Okrem funkčnej zóny určenej na osobné tréningy sa v priestoroch nachádza aj samostatná miestnosť pre fyzioterapeutov. Preto, pokiaľ budete mať záujem o cvičenia s fyzioterapeutom kvôli zdravotným problémom, vo fitness centre v Karlovej vsi nájdete pomoc. Rovnako u nás nájdete samostatnú tatami plochu určenú na thajský box. Individuálne tréningy pod dohľadom skúsených osobných trénerov sú samozrejmosťou ako v každom EfectFite.

Na cvičiacej ploche nájdete kardio stroje, činky, jednoručky a veľa pomôcok na funkčný tréning ako TRX závesný systém, medicimbaly, expandre, kettlebelly, bosu lopty a pod. Tréningová jednotka sa preto stáva veľmi pestrou a precvičíte na nej svoje svaly komplexne a telu prirodzeným, zdravým spôsobom.

Klienti majú voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fitness centra Karlova Ves je 6:00-22:00. Každý vstup je možný iba v sprievode osobného trénera.

Fitness centrum sa nachádza priamo v OD Centrum Karlova Ves, v blízkosti električkovej trate a Swan centra. Dostanete sa k nám prostredníctvom MHD - 35, X5 (náhradná autobusová doprava, vzhľadom na opravu el. trate) - zástavka Borská.

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Karlova Ves

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Dlhšie som uvažovala, či vyplním formulár a čo sa stane potom. Asi o tri hodinky mi však zavolala veľmi príjemná slečna, všetko vysvetlila a už dva roky cvičím v EfectFite." Veronika, 29 rokov