EfectFit

Fitness centrum
Petržalka #1

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum  Petržalka #1 Holíčska 5 1
Fitness centrum  Petržalka #1 Holíčska 5 2

300

metrov štvorcových

7

diplomovaní tréneri
Fitness centrum  Petržalka #1 Holíčska 5 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum v Petržalke, Holíčška 5, je v poradí štvrté fitness centrum siete EfectFit. Ako jediné sa rozprestiera na dvoch poschodiach s celkovou rozlohou 300 metrov štvorcových.

Na prvom poschodí nájdete kardio stroje, činky, jednoručky a veľa pomôcok na funkčný tréning ako TRX závesný systém, medicimbaly, expandre, kettlebelly, bosu lopty apod. Tréningová jednotka sa preto stáva veľmi pestrou a precvičíte na nej svoje svaly komplexne a telu prirodzeným, zdravým spôsobom. Nulté poschodie s rozlohou 100 metrov štvorcových je viac určené na silový tréning, vzpieranie a thajský box. Okrem klasických tréningov a fyzioterapie si tak môžete kvalitne zaboxovať pod vedením trénera Marca Nováka, majstra sveta WKU.

Klienti majú voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fitness centra Petržalka je 6:00-22:00 a zaparkovať môžete bez problémov na sídliskových parkoviskách pár metrov od vchodu do fitness centra. Pozor, vstup do zariadenia je však z terasy. Každý jeden tréning prebieha pod vedením osobného trénera.

Fitness centrum sa nachádza v blízkosti Technopolu, bytového domu Skybox, reštaurácie Lunapark, Panaeurópskej vysokej školy a dostanete sa k nám prostredníctvom MHD:

  • 68, 90, 94 - zástavka Holíčska
  • 92, 95, 99 - zastávka Topoľčianska
  • 59, 93, 94, 99 - zastávka Jirásková
  • 68, 99 - zastávka Švabinského

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Petržalka #1

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce." Ema, 34 rokov