EfectFit

Fitness centrum
Petržalka

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Petržalka
Petržalka

300

metrov štvorcových

10

diplomovaní tréneri
Petržalka
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum v Petržalke, Holíčška 5, je v poradí štvrté fitness centrum siete EfectFit. Ako jediné sa rozprestiera na dvoch poschodiach s celkovou rozlohou 300 metrov štvorcových.

Na prvom poschodí nájdete kardio stroje, činky, jednoručky a veľa pomôcok na funkčný tréning ako TRX závesný systém, medicimbaly, expandre, kettlebelly, bosu lopty apod. Tréningová jednotka sa preto stáva veľmi pestrou a precvičíte na nej svoje svaly komplexne a telu prirodzeným, zdravým spôsobom. Nulté poschodie s rozlohou 100 metrov štvorcových je viac určené na silový tréning, vzpieranie a thajský box. Okrem klasických tréningov a fyzioterapie si tak môžete kvalitne zaboxovať pod vedením trénera Marca Nováka, majstra sveta WKU.

Klienti majú voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fitness centra Petržalka je 6:00-22:00 a zaparkovať môžete bez problémov na sídliskových parkoviskách pár metrov od vchodu do fitness centra. Pozor, vstup do zariadenia je však z terasy. Každý jeden tréning prebieha pod vedením osobného trénera.

Fitness centrum sa nachádza v blízkosti Technopolu, bytového domu Skybox, reštaurácie Lunapark, Panaeurópskej vysokej školy a dostanete sa k nám prostredníctvom MHD:

  • 68, 90, 94 - zástavka Holíčska
  • 92, 95, 99 - zastávka Topoľčianska
  • 59, 93, 94, 99 - zastávka Jirásková
  • 68, 99 - zastávka Švabinského

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Petržalka

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00