EfectFit

Fitness centrum
Slnečnice
(otvárame 15.1.2019)

diplomovaný tréner diplomovaný tréner
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Slnečnice   (otvárame 15.1.2019)
Slnečnice   (otvárame 15.1.2019)

95

metrov štvorcových

1

diplomovaný tréner
Slnečnice   (otvárame 15.1.2019)
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum v Slnečniciach, Žltá 1/A, je v poradí naše deviate fitness centrum v Bratislave. Rozprestiera sa ploche 100 metrov štvorcových, čo klientom zabezpečuje rodinnú, komornú atmosféru. Inými slovami, budete sa v ňom cítiť ako doma a zároveň napĺňať vaše fitness ciele.

Na cvičiacej ploche nájdete kardio stroje, činky, jednoručky a veľa pomôcok na funkčný tréning ako TRX závesný systém, medicimbaly, expandre, kettlebelly, bosu lopty apod. Tréningová jednotka sa preto stáva veľmi pestrou a precvičíte na nej svoje svaly komplexne a telu prirodzeným, zdravým spôsobom.

Klienti majú v priestoroch fitness centra voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fitness centra Slnečnice je 6:00-22:00 a pre klientov máme k dispozícii vyhradené parkovacie miesta pár metrov od vchodu do fitness centra. Každý vstup je možný iba v sprievode osobného trénera.

Fitness centrum sa nachádza v bytovom komplexe Slnečnice, Viladomy, s výbornou dostupnosťou MHD linkami 90, 91, 191 - zástavka Slnečnice. Pre klientov je k dispozícii dostatok parkovacích miest. Nájdete nás zo zadnej strany lekárne viditeľnej od hlavnej cesty. V okolí nájdete napríklad Farmársku tržnicu či iné obchody a celý objekt je prístupný aj z cyklistickej hrádze.

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Slnečnice
(otvárame 15.1.2019)

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 8:00-18:00