EfectFit

Fitness centrum
Slnečnice

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum  Slnečnice Žltá 1/A 1
Fitness centrum  Slnečnice Žltá 1/A 2

95

metrov štvorcových

5

diplomovaní tréneri
Fitness centrum  Slnečnice Žltá 1/A 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum v Slnečniciach, Žltá 1/A, je v poradí naše deviate fitness centrum v Bratislave. Rozprestiera sa ploche 100 metrov štvorcových, čo klientom zabezpečuje rodinnú, komornú atmosféru. Inými slovami, budete sa v ňom cítiť ako doma a zároveň napĺňať vaše fitness ciele.

Na cvičiacej ploche nájdete kardio stroje, činky, jednoručky a veľa pomôcok na funkčný tréning ako TRX závesný systém, medicimbaly, expandre, kettlebelly, bosu lopty apod. Tréningová jednotka sa preto stáva veľmi pestrou a precvičíte na nej svoje svaly komplexne a telu prirodzeným, zdravým spôsobom.

Klienti majú v priestoroch fitness centra voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fitness centra Slnečnice je 6:00-22:00 a pre klientov máme k dispozícii vyhradené parkovacie miesta pár metrov od vchodu do fitness centra. Každý vstup je možný iba v sprievode osobného trénera.

Fitness centrum sa nachádza v bytovom komplexe Slnečnice, Viladomy, s výbornou dostupnosťou MHD linkami 90, 91, 191 - zástavka Slnečnice. Pre klientov sú k dispozícii dve vyhradené parkovacie miesta č. 88 a 91 hneď oproti fitness centru. Nájdete nás zo zadnej strany lekárne viditeľnej od hlavnej cesty. V okolí nájdete napríklad Farmársku tržnicu či iné obchody a celý objekt je prístupný aj z cyklistickej hrádze.

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Slnečnice

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Dlhšie som uvažovala, či vyplním formulár a čo sa stane potom. Asi o tri hodinky mi však zavolala veľmi príjemná slečna, všetko vysvetlila a už dva roky cvičím v EfectFite." Veronika, 29 rokov