EfectFit

Fitness centrum
Nové Mesto - fyzio

diplomovaný fyzioterapeut diplomovaný fyzioterapeut
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum  Nové Mesto - fyzio Trnavská cesta 74/C 1
Fitness centrum  Nové Mesto - fyzio Trnavská cesta 74/C 2

70

metrov štvorcových

1

diplomovaný fyzioterapeut
Fitness centrum  Nové Mesto - fyzio Trnavská cesta 74/C 3
masáže masáže
individuálny prístup individuálny prístup

Fyzio centrum v Novom meste, Trnavská cesta 74/C, je v poradí naša ôsma pobočka, prvá zaoberajúca sa čisto fyzio-funkčnými cvičeniami a masážami. Preto v nej nájdete iba diplomovaných fyzioterapeutov, ktorí vám ochotne pomôžu s problémami pohybového aparátu. Rozloha tohto centra je 70 metrov štvorcových, čo zaručuje príjemnú komornú atmosféru a individuálny prístup.

Okrem cvičiacej plochy sa na pobočke nachádza aj samostatná miestnosť na masáže. Fyzioterapeuti ovládajú rôzne nápravné metódy ako McKenzie, DNS, ACT alebo SM systém. Samozrejmosťou je komplexná vstupná anamnéza a diagnostika. Na základe týchto informácii vám fyzioterapeuti pripravia optimálny cvičebný plán.

Klienti majú voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fyzio centra Nové mesto je 6:00-22:00 a pre klientov máme k dispozícii vyhradené parkovacie miesta. Každý vstup je možný iba v sprievode fyzioterapeuta.

Pobočka sa nachádza v blízkosti FreshMarketu, Kuchajdy, Kauflandu a dostanete sa k nám prostredníctvom MHD - 39, 53, 61, 63, 204, 205, 50, 96, 196 - zástavka Trnavská cesta. Parkovacie miesta sa nachádzajú v krytej garáži, do ktorej sa dostanete z Teslovej ulice.

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Nové Mesto - fyzio

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Odoslanie formulára bola pre mňa vtedy veľká výzva, strašne som sa bál a hanbil ísť do fitka. Už je to však takmer pol roka a určite neľutujem" Michal, 39 rokov