EfectFit

Fitness centrum
Podunajské Biskupice

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum  Podunajské Biskupice Podzáhradná 17 1
Fitness centrum  Podunajské Biskupice Podzáhradná 17 2

250

metrov štvorcových

7

diplomovaní tréneri
Fitness centrum  Podunajské Biskupice Podzáhradná 17 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum v Podunajských Biskupiciach, Podzáhradná 17, je v poradí naše šieste fitness centrum s rozlohou 250 metrov štvorcových.

Cvičiaca plocha je rozdelená na štyri časti - funkčná zóna, miestnosť pre fyzioterapeuta, plocha na thajský box a zóna silového tréningu, vzpierania. Vo funkčnej zóne okrem cvičebných pomôcok a závaží nájdete samozrejme aj kardio stroje. Ponúkame tak vysokú komplexnosť služieb a variabilitu cvičení v príjemnom rodinnom prostredí.

Klienti majú voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fitness centra Podunajské Biskupice je 6:00-22:00 a pre klientov máme k dispozícii vyhradené parkovacie miesta pár metrov od vchodu do fitness centra. Každý vstup je možný iba v sprievode osobného trénera.

Fitness centrum sa nachádza v blízkosti obchodov Billa, Lidl a Slovenskej sporiteľne. Dostanete sa k nám prostredníctvom MHD - 201,202,75,78,79,87 - zástavka Toryská. Vyhradené parkovacie miesta sa nachádzajú rovno oproti vchodu do fitness centra.

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Podunajské Biskupice

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Monika
Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok