EfectFit

Fitness centrum
Podunajské Biskupice

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum  Podunajské Biskupice Podzáhradná 17 1
Fitness centrum  Podunajské Biskupice Podzáhradná 17 2

250

metrov štvorcových

7

diplomovaní tréneri
Fitness centrum  Podunajské Biskupice Podzáhradná 17 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum v Podunajských Biskupiciach, Podzáhradná 17, je v poradí naše šieste fitness centrum s rozlohou 250 metrov štvorcových.

Cvičiaca plocha je rozdelená na štyri časti - funkčná zóna, miestnosť pre fyzioterapeuta, plocha na thajský box a zóna silového tréningu, vzpierania. Vo funkčnej zóne okrem cvičebných pomôcok a závaží nájdete samozrejme aj kardio stroje. Ponúkame tak vysokú komplexnosť služieb a variabilitu cvičení v príjemnom rodinnom prostredí.

Klienti majú voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fitness centra Podunajské Biskupice je 6:00-22:00 a pre klientov máme k dispozícii vyhradené parkovacie miesta pár metrov od vchodu do fitness centra. Každý vstup je možný iba v sprievode osobného trénera.

Fitness centrum sa nachádza v blízkosti obchodov Billa, Lidl a Slovenskej sporiteľne. Dostanete sa k nám prostredníctvom MHD - 201,202,75,78,79,87 - zástavka Toryská. Vyhradené parkovacie miesta sa nachádzajú rovno oproti vchodu do fitness centra.

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Podunajské Biskupice

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Odoslanie formulára bola pre mňa vtedy veľká výzva, strašne som sa bál a hanbil ísť do fitka. Už je to však takmer pol roka a určite neľutujem" Michal, 39 rokov