EfectFit

Fitness centrum
Vajnory

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum  Vajnory Pri starom letisku 3 1
Fitness centrum  Vajnory Pri starom letisku 3 2

260

metrov štvorcových

8

diplomovaní tréneri
Fitness centrum  Vajnory Pri starom letisku 3 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum Vajnory, Pri starom letisku 3, je v poradí naše siedme fitness centrum. Nachádza sa priamo v OC Vajnoria, kúsok od kruhového objazdu. Rozkladá sa na ploche 260 metrov štvorcových. .

Na cvičiacej ploche nájdete kardio stroje, činky, jednoručky a veľa pomôcok na funkčný tréning ako TRX závesný systém, medicimbaly, expandre, kettlebelly, bosu lopty apod. Tréningová jednotka sa preto stáva veľmi pestrou a precvičíte na nej svoje svaly komplexne a telu prirodzeným, zdravým spôsobom. Rovnako, fitness centrum disponuje samostatnou miestnosťou pre fyzioterapeutov, ktorí vám radi pomôžu s bolesťami pohybového aparátu. Na druhej strane, v priestoroch nájdete aj zónu určenú na thajský box. Vieme tak zaručiť komplexnosť služieb pre našich klientov.

Klienti majú voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fitness centra Vajnory je 6:00-22:00. Každý vstup je možný iba v sprievode osobného trénera. Parkovanie je bezproblémové na verejnom parkovisku obchodného centra.

Fitness centrum sa nachádza v blízkosti Hangair-u, Vajnorského kruhového objazdu, Nay elektrodom a dostanete sa k nám prostredníctvom MHD:

  • 53, 65 , 56 - zástavka OC VAJNORY
  • 52 - OC VAJNORY
  • 4 - električkou na zástavku Zlaté piesky a ďalej pokračovať autobusmi 53 alebo 65.

Na verejnom parkovisku OC Vajnoria je k dispozícii cca 300 parkovacích miest pár metrov od vchodu do fitness centra.

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Vajnory

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Monika
Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok