EfectFit

Fitness centrum
Vajnory

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum  Vajnory Pri starom letisku 3 1
Fitness centrum  Vajnory Pri starom letisku 3 2

260

metrov štvorcových

9

diplomovaní tréneri
Fitness centrum  Vajnory Pri starom letisku 3 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum Vajnory, Pri starom letisku 3, je v poradí naše siedme fitness centrum. Nachádza sa priamo v OC Vajnoria, kúsok od kruhového objazdu. Rozkladá sa na ploche 260 metrov štvorcových. .

Na cvičiacej ploche nájdete kardio stroje, činky, jednoručky a veľa pomôcok na funkčný tréning ako TRX závesný systém, medicimbaly, expandre, kettlebelly, bosu lopty apod. Tréningová jednotka sa preto stáva veľmi pestrou a precvičíte na nej svoje svaly komplexne a telu prirodzeným, zdravým spôsobom. Rovnako, fitness centrum disponuje samostatnou miestnosťou pre fyzioterapeutov, ktorí vám radi pomôžu s bolesťami pohybového aparátu. Na druhej strane, v priestoroch nájdete aj zónu určenú na thajský box. Vieme tak zaručiť komplexnosť služieb pre našich klientov.

Klienti majú voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fitness centra Vajnory je 6:00-22:00. Každý vstup je možný iba v sprievode osobného trénera. Parkovanie je bezproblémové na verejnom parkovisku obchodného centra.

Fitness centrum sa nachádza v blízkosti Hangair-u, Vajnorského kruhového objazdu, Nay elektrodom a dostanete sa k nám prostredníctvom MHD:

  • 53, 65 , 56 - zástavka OC VAJNORY
  • 52 - OC VAJNORY
  • 4 - električkou na zástavku Zlaté piesky a ďalej pokračovať autobusmi 53 alebo 65.

Na verejnom parkovisku OC Vajnoria je k dispozícii cca 300 parkovacích miest pár metrov od vchodu do fitness centra.

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Vajnory

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Dlhšie som uvažovala, či vyplním formulár a čo sa stane potom. Asi o tri hodinky mi však zavolala veľmi príjemná slečna, všetko vysvetlila a už dva roky cvičím v EfectFite." Veronika, 29 rokov