EfectFit

Fitness centrum

Obmedzená kapacita. Tréning pod dohľadom odborného trénera. Správne cvičenie na mieru a bez zranení.
scrollujte

5 základných informácii o fitness centrách EfectFit

  • Sieť privátnych fitness centier v Bratislave, Žiline, Nitre a Trnave s 11 ročnými skúsenosťami.
  • Obmedzená a regulovaná kapacita cvičiacich.
  • Cvičenie a vstup do fitness centra iba pod dohľadom osobného trénera či fyzioterapeuta.
  • Bez povinných členstiev, zmlúv, paušálnych poplatkov či inej formy viazanosti.
  • All inclusive služby. Uterák, voda, káva, proteín či sprchový gél v cene tréningu.

Naše fitness centrá »

Rezervácia úvodného tréningu »

Cenník »

Začať cvičiť vo fitness centrách EfectFit je úplne jednoduché. Stačí vyplniť a odoslať formulár na spodku stránky a o ostatné sa postaráme už my. Do 24 hodín vás budeme telefonicky alebo mailovo kontaktovať a spravíme krátky rozhovor, kde si prejdeme váš zdravotný stav, ciele cvičenia a preferované časy tréningov. Na základe týchto informácii vám vyberieme najvhodnejšieho trénera a dohodneme termín prvého tréningu. Úplne zadarmo a bez záväzkov.

Kliknite sem a pozrite si video, ako to vo fitness centre EfectFit vyzerá »

Fitness centrá EfectFit vznikli v roku 2014 a majú jediný cieľ - poskytnúť klientom vysoko individuálne služby v príjemnej atmosfére. Vo všetkých fitness centrách ponúkame služby osobných trénerov a fyzioterapeutov, vstup do našich zariadení je možný iba v sprievode odborníka. Každý jeden váš tréning vo fitness centre je preto vysoko efektívny a zohľadňuje vaše ciele a zdravotný stav. Nemusíte sa tak obávať zranenia či inej formy nechceného spomalenia cvičebného progresu. Vo fitness centrách dbáme na to, aby klienti pod dohľadom trénerov iba napredovali a dosahovali svoje ciele. Na druhej strane nám rovnako záleží, aby sa klienti u nás cítili ako doma. Rodinná atmosféra a pozitívna nálada vás po prvom tréningu zadarmo určite nakazí a do fitness centra budete chodiť ako do druhého domova. Akurát bez akýchkoľvek starostí. My sa radi postaráme o všetko - v pobočkách máte bez ďalších poplatkov k dispozícii uteráky, kávičku, vodu, sprchové gély (a inú bežnú kozmetiku), parkovanie, proteín. A ako bonus, vo fitness centrách EfectFit cvičíte úplne bez viazanosti či podpisovania zmlúv. Pokiaľ vám niečo v texte hore chýbalo ku celkovej spokojnosti, napíšte nám prosím. Ku klientom pristupujeme individuálne a radi sa preto budeme vašou požiadavkou zaoberať.

Recenzie klientov »

Výhody fitness centier »

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! Viac info o úvodnom tréningu nájdete tu »

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Michal, 39 rokov
"Odoslanie formulára bola pre mňa vtedy veľká výzva, strašne som sa bál a hanbil ísť do fitka. Už je to však takmer pol roka a určite neľutujem."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.