EfectFit

Fitness centrum
Ružinov #1

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum  Ružinov #1 Ružová dolina 7 1
Fitness centrum  Ružinov #1 Ružová dolina 7 2

150

metrov štvorcových

9

diplomovaní tréneri
Fitness centrum  Ružinov #1 Ružová dolina 7 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum v Ružinove, Ružová dolina 7, je historicky naše prvé fitness centrum EfectFit v Bratislave. Avšak, prešlo viacerými rekonštrukciami a staráme sa oňho rovnako dôsledne ako o novšie pobočky. Fitness centrum sa rozprestiera na ploche 150 metrov štvorcových a patrí k najútulnejším, najkomornejším prevádzkam. Môžete sa tak tešiť na príjemnú rodinnú atmosféru a nových kamarátov.

Na cvičiacej ploche nájdete kardio stroje, činky, jednoručky a veľa pomôcok na funkčný tréning ako TRX závesný systém, medicimbaly, expandre, kettlebelly, bosu lopty apod. Tréningová jednotka sa preto stáva veľmi pestrou a precvičíte na nej svoje svaly komplexne a telu prirodzeným, zdravým spôsobom.

Klienti majú voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fitness centra Ružinov je 6:00-22:00 a pre klientov máme k dispozícii vyhradené parkovacie miesta pár metrov od vchodu do fitness centra. Každý vstup je možný iba v sprievode osobného trénera.

Fitness centrum sa nachádza v blízkosti Slovanetu, trhoviska Miletičova, Zimného štadiónu, Ružinovskej nemocnice a dostanete sa k nám prostredníctvom MHD - bus 50 alebo električka 8, 9 - zástavka Slovanet alebo busy 68, 201, 209 - zástavka Trhovisko alebo bus 205 - zástavka Saleziáni.

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Ružinov #1

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Dlhšie som uvažovala, či vyplním formulár a čo sa stane potom. Asi o tri hodinky mi však zavolala veľmi príjemná slečna, všetko vysvetlila a už dva roky cvičím v EfectFite." Veronika, 29 rokov