EfectFit

Fitness centrum
Patrónka

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum  Patrónka Dúbravská cesta 2 1
Fitness centrum  Patrónka Dúbravská cesta 2 2

200

metrov štvorcových

7

diplomovaní tréneri
Fitness centrum  Patrónka Dúbravská cesta 2 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum Patrónka, Dúbravská cesta 2, je v poradí naše piate fitness centrum. Nájdete ho priamo v budove Westendu na prízemí a má plochu 200 metrov štvorcových.

Na cvičiacej ploche nájdete kardio stroje, činky, jednoručky a veľa pomôcok na funkčný tréning ako TRX závesný systém, medicimbaly, expandre, kettlebelly, bosu lopty apod. Tréningová jednotka sa preto stáva veľmi pestrou a precvičíte na nej svoje svaly komplexne a telu prirodzeným, zdravým spôsobom. Rovnako, fitness centrum disponuje samostatnou miestnosťou pre fyzioterapeutov, ktorí vám radi pomôžu s bolesťami pohybového aparátu.

Klienti majú voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fitness centra na Patrónke je 6:00-22:00 a pre klientov máme k dispozícii vyhradené parkovacie miesta pár metrov od vchodu do fitness centra. Každý vstup je možný iba v sprievode osobného trénera.

Fitness centrum sa nachádza v blízkosti Tesco Lamač, SAV, IBM a dostanete sa k nám prostredníctvom MHD - 21, 25, 30, 37, 43, 63, 83, 84, 92, 130, 192, 207, 211, 212 - zástavka Patrónka.

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Patrónka

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Odoslanie formulára bola pre mňa vtedy veľká výzva, strašne som sa bál a hanbil ísť do fitka. Už je to však takmer pol roka a určite neľutujem" Michal, 39 rokov