EfectFit

Osobný tréner

Osobný tréner je profesionál, ktorý venuje každú minútu tréningovej jednotky Vašim cieľom.
Ako tréning vyzerá? Pozrite sa sami.
Prehrať video
scrollujte

Diplomovaní osobní tréneri. Neustále sa vzdelávame a pomáhame klientom.
Šetríme drahocenný čas. Efektívne pracujeme na Vašich cieľoch. Zabraňujeme zraneniam.
Tešíme sa na pozitívne strávený čas vo fitku! Vaši osobní tréneri.

Nie sme iba osobní tréneri

Osobný tréner je expert vo svojej špecializácii. Neustále sa vzdeláva a odovzdáva svoje poznatky klientom. Vie identifikovať klientove nedostatky a prispôsobiť tomu tréningový proces. Osobný tréner, odborník, rovnako zohľadňuje zdravotný stav svojho zverenca.

Správny osobný tréner vie, ako klienta posunúť na zdravé hranice jeho možností. Motivovať ho, aby spravil o jedno opakovanie navyše. Osobný tréner sa snaží rozumne vyargumentovať výhovorky zverenca. A keď sa mu nechce ísť cvičiť, motivátor ho presvedčí.

Prácou osobného trénera nie je len viesť tréningovú jednotku. Taktiež si rád vypočuje klientove každodenné problémy a snaží sa mu pomôcť odbúrať stres. Pomáha mu nielen fyzicky, ale aj mentálne. Osobní tréneri sú tak pre človeka aj psychológmi a bútľavými vŕbami.

Každý klient osobného trénera je tak isto aj jeho študentom. Tréner na tréningu neprikazuje. Tréner vzdeláva, učí a vysvetľuje klientovi, prečo a ako by mal cvičiť. Človeka tak cvičenie baví, keďže vie, čo presne robí a ako mu to pomáha v napĺňaní jeho cieľov.

Ísť po ťažkom dni v práci do fitka nie je jednoduché. Ak vás tam však čaká osobný tréner a kamarát v jednej osobe, zvládnete to. Zdieľate vaše problémy, radosti, zážitky a vždy sa máte o čom porozprávať. A nemusí to byť len vo fitness centre, ale aj v piatok večer v podniku.

100% pripravenosť na každý tréning. 100% fokus na klienta. Osobného trénera nemáte pri sebe, aby sa na vás iba pozeral. Pozerá sa, analyzuje, vyhodnocuje a koučuje zverenca správnym smerom. Napráva jeho chyby a zefektívňuje každý pohyb. Aj to znamená mať osobného trénera.

Ukazuje správny smer a vedie klienta k cieľu. Osobný tréner je športovec telom a dušou, stáva sa príkladom pre zverenca. Nastaví tréningový proces, vysvetlí tréningovú jednotku, ukáže cvičenia a ak treba, odcvičí s vami tie najťažšie cviky.

Preferujeme individuálny prístup. Máte špeciálne požiadavky, ktoré neboli zahrnuté v ostatných bodoch? Osobný tréner si ich rád vypočuje a zohľadní pri tréningovom procese. Neváhajte sa preto prihlásiť na úvodný tréning a predstaviť ich našim trénerom.

Dočítali ste sa až sem a stále váhate nad využitím služieb osobného trénera? Tak si skúsme ešte v pár bodoch zhrnúť, ako približne spolupráca s trénerom prebieha:

  • Na úvodnom tréningu Vám spraví komplexnú diagnostiku a vytýčite si ciele, tréningový plán.
  • Spolu s trénerom si nastavíte harmonogram ďalších cvičení.
  • V prípade potreby si môžete harmonogram upravovať podľa aktuálnych okolností.
  • Pozitívne naladený Vás čaká na každom jednom tréningu.
  • Môžete s ním komunikovať aj mimo tréningov, rád Vám poradí.
  • V prípade záujmu pre Vás tréner pripraví aj úlohy, cvičenia na doma.
  • Ak osobný tréner ochorie, ide na dovolenku, zabezpečíme dočasnú náhradu.

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00