EfectFit

Osobný tréner

Osobný tréner je profesionál, ktorý venuje každú minútu tréningovej jednotky Vašim cieľom.
Prehrať video
scrollujte

Diplomovaní osobní tréneri. Neustále sa vzdelávame a pomáhame klientom.
Šetríme drahocenný čas. Efektívne pracujeme na Vašich cieľoch. Zabraňujeme zraneniam.
Tešíme sa na pozitívne strávený čas vo fitku! Vaši osobní tréneri.

Nie sme iba osobní tréneri

Správny osobný tréner vie, ako klienta posunúť na zdravé hranice jeho možností. Motivovať ho, aby spravil o jedno opakovanie navyše. Osobný tréner sa snaží rozumne vyargumentovať výhovorky zverenca. A keď sa mu nechce ísť cvičiť, motivátor ho presvedčí. Viac »

Prácou osobného trénera nie je len viesť tréningovú jednotku. Taktiež si rád vypočuje klientove každodenné problémy a snaží sa mu pomôcť odbúrať stres. Pomáha mu nielen fyzicky, ale aj mentálne. Osobní tréneri sú tak pre človeka aj psychológmi a bútľavými vŕbami. Viac »

Osobný tréner je expert vo svojej špecializácii. Neustále sa vzdeláva a odovzdáva svoje poznatky klientom. Vie identifikovať klientove nedostatky a prispôsobiť tomu tréningový proces. Osobný tréner, odborník, rovnako zohľadňuje zdravotný stav svojho zverenca. Viac »

Preferujeme individuálny prístup. Máte špeciálne požiadavky, ktoré neboli zahrnuté v ostatných bodoch? Osobný tréner si ich rád vypočuje a zohľadní pri tréningovom procese. Neváhajte sa preto prihlásiť na úvodný tréning a predstaviť ich našim trénerom. Viac »

Objavte ďalšie funkcie osobného trénera »

Ukazuje správny smer a vedie klienta k cieľu. Osobný tréner je športovec telom a dušou, stáva sa príkladom pre zverenca. Nastaví tréningový proces, vysvetlí tréningovú jednotku, ukáže cvičenia a ak treba, odcvičí s vami tie najťažšie cviky. Viac »

Každý klient osobného trénera je tak isto aj jeho študentom. Tréner na tréningu neprikazuje. Tréner vzdeláva, učí a vysvetľuje klientovi, prečo a ako by mal cvičiť. Človeka tak cvičenie baví, keďže vie, čo presne robí a ako mu to pomáha v napĺňaní jeho cieľov. Viac »

100% pripravenosť na každý tréning. 100% fokus na klienta. Osobného trénera nemáte pri sebe, aby sa na vás iba pozeral. Pozerá sa, analyzuje, vyhodnocuje a koučuje zverenca správnym smerom. Napráva jeho chyby a zefektívňuje každý pohyb. Aj to znamená mať osobného trénera. Viac »

Ísť po ťažkom dni v práci do fitka nie je jednoduché. Ak vás tam však čaká osobný tréner a kamarát v jednej osobe, zvládnete to. Zdieľate vaše problémy, radosti, zážitky a vždy sa máte o čom porozprávať. A nemusí to byť len vo fitness centre, ale aj v piatok večer v podniku. Viac »

Začnite pracovať na svojich cieľoch s osobným trénerom

 • Bez viazanosti
 • Bez zmlúv
 • S diplomovaným trénerom
 • S tréningom na mieru na základe úvodnej diagnostiky
 • So zabezpečeným parkovaním, uterákom, kávou, proteínom po tréningu
 • Bez zbytočných zranení a starostí
 • V 11 pobočkách v BA

PS: Prvý tréning máte zadarmo.

Ako prebieha spolupráca s osobným trénerom?

 • Na úvodnom tréningu Vám spraví komplexnú diagnostiku a vytýčite si ciele, tréningový plán.
 • Spolu s trénerom si nastavíte harmonogram ďalších cvičení.
 • V prípade potreby si môžete harmonogram upravovať podľa aktuálnych okolností.
 • Pozitívne naladený Vás čaká na každom jednom tréningu.
 • Môžete s ním komunikovať aj mimo tréningov, rád Vám poradí.
 • V prípade záujmu pre Vás tréner pripraví aj úlohy, cvičenia na doma.
 • Ak osobný tréner ochorie, ide na dovolenku, zabezpečíme dočasnú náhradu.

Prečo cvičiť s osobným trénerom?

Výsledky a efektivita

Osobný tréner šetrí váš čas. Cvičíte efektívne a nerobíte "efektívne" posty na instagram. Jedine po odcvičení tréningu. A s tým idú ruka v ruke výsledky.

Zranenia

Vďaka osobnému trénerovi sa vo fitku nezraníte alebo neublížite. Kvalitný tréner vám tak ušetrí peniaze za fyzioterapeuta.

Servis a komfort

Osobný tréner vás vždy čaká 100% pripravený na tréning. Nemusíte vôbec nad ničím uvažovať a môžete tak vypnúť hlavu po ťažkom dni v práci. Prichystaný uterák či voda je u nás samozrejmosťou.

Evidencia cieľov a motivácia

S osobnými trénerom si v úvode nastavíte ciele, ktoré on bude evidovať a viesť vás smerom k nim. Je to výborná motivácia. Rovnako ako ísť do fitka, keď viete, že vás osobný tréner čaká a namotivuje na tréning.

Psychológ

Dobrý osobný tréner je rovnako aj psychológ. Rád si vypočuje vaše každodenné problémy a porozpráva sa s vami. Lepšie ako strácať čas na káve, či?

Zdravie a individuálny prístup

Osobný tréner je preto osobný, lebo zohľadňuje preferencie či zdravotný stav každého klienta individuálne. Žiaden skupinový tréning, kde idú všetci podľa "jedného kľúča".

Stále uvažujete či využiť služby osobného trénera? Nemusíte, prvý tréning s osobným trénerom ponúkame zadarmo.

Váš nový Osobný tréner

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Monika
Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce." Ema, 34 rokov