EfectFit

Fitness centrum
Trnava
Námestie Jozefa Herdu 1

Obmedzená kapacita. Tréning pod dohľadom odborného trénera. Správne cvičenie na mieru a bez zranení.

Začnite cvičiť vo fitness centrách EfectFit

 • Pod dohľadom diplomovaného trénera
 • So správnou motiváciou a vedením odborníka
 • S tréningom na mieru bez zranení či iných starostí
 • Bez viazanosti, bez zmlúv
 • Bez strácania drahocenného času vo fitku
 • V privátnom fitness centre s obmedzenou kapacitou cvičiacich
 • Pri vysokých hygienických štandardoch a čistote
 • So zabezpečeným parkovaním, uterákom, kávou, proteínom po tréningu

PS: Prvý tréning máte zadarmo.

Rezervujte si ho tu »

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum Trnava Námestie Jozefa Herdu 1 1
Fitness centrum Trnava Námestie Jozefa Herdu 1 2

171

metrov štvorcových

5

diplomovaní tréneri
Fitness centrum Trnava Námestie Jozefa Herdu 1 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum EfectFit Trnava sa nachádza v centre mesta a je to 14. pobočka našej siete fitness centier na Slovensku. Cieľom nášho fitness centra v Trnave je priniesť koncept cvičenia založený na individuálnom prístupe, all inclusive službách a rodinnej atmosfére do ďalšieho mesta na Slovensku a rozšíriť tak počet spokojných klientov za roky nášho pôsobenia.

Naše fitness centrum sa nachádza na adrese Námestie Jozefa Herdu 1, v nadštandardných priestoroch o celkovej rozlohe 171 m2. Cvičebná plocha disponuje silovou zónou, kardio zónou a taktiež fyzio miestnosťou pre služby fyzioterapeuta. Fitness centrum je vybavené množstvom náčinia na funkčný tréning od klasických činiek, kettlebellov, TRX, až po kladkové systémy a kardio stroje.

Našim klientom zabezpečujeme individuálny prístup, a teda vstup do fitness centra je možný len pod dozorom kvalifikovaného trénera. Poskytujeme all inclusive služby v podobe občerstvenia na bare ako káva, čaj či proteín po tréningu. K dispozícií sú rovnako uteráky, hygienické pomôcky, sprchové gély, deodoranty, tampóny na odličovanie a iné. Všetko v cene tréningu.

Keďže sa naše fitness centrum nachádza 300 metrov od centra Trnavy, je ideálne svojou dostupnosťou. Parkovanie je možné priamo na Námestí Jozefa Herdu, prípadne v okolí Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Blízko nájdete zástavku mestskej hromadnej dopravy TT Špačinská. Vstup do fitness centra sa nachádza oproti Raspberry Café & Drinks alebo Coop Jednoty a dostanete sa k nám od kruhového objazdu na Námestí Jozefa Herdu alebo od Rybníkovej ulice.

Osobní tréneri Trnava

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! Viac info o úvodnom tréningu nájdete tu »

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Ema, 34 rokov
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.