EfectFit

Fitness centrum
Nitra
Piaristická 33 - ORBIS

Obmedzená kapacita. Tréning pod dohľadom odborného trénera. Správne cvičenie na mieru a bez zranení.

Začnite cvičiť v centre Nitry

 • Pod dohľadom diplomovaného trénera
 • So správnou motiváciou a vedením odborníka
 • S tréningom na mieru bez zranení či iných starostí
 • Bez viazanosti, bez zmlúv
 • Bez strácania drahocenného času vo fitku
 • V privátnom fitness centre s obmedzenou kapacitou cvičiacich
 • Pri vysokých hygienických štandardoch a čistote
 • So zabezpečeným parkovaním, uterákom, kávou, proteínom po tréningu

PS: Prvý tréning máte zadarmo.

Rezervujte si ho tu »

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum Nitra Piaristická 33 - ORBIS 1
Fitness centrum Nitra Piaristická 33 - ORBIS 2

230

metrov štvorcových

7

diplomovaní tréneri
Fitness centrum Nitra Piaristická 33 - ORBIS 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum EfectFit Nitra sa nachádza v centre mesta, budova Orbisu. Je to 2. pobočka otvorená mimo Bratislavy a celkovo 14. pobočka celej siete našich fitness centier. Cieľom nášho fitness centra v Nitre je priniesť koncept cvičenia založený na individuálnom prístupe, all inclusive službách a rodinnej atmosfére do ďalšieho mesta mimo Bratislavy a rozšíriť tak počet spokojných klientov za roky nášho pôsobenia.

Naše fitness centrum sa nachádza na adrese Piaristická ul. č. 33, v strednej časti polyfunkčného objektu Orbis v nadštandardných priestoroch o celkovej rozlohe 230 m2. Cvičebná plocha disponuje silovou zónou, zónou na tréning bojových športov, kardio zónou a taktiež fyzio miestnosťou pre služby fyzioterapeuta. Fitness centrum je vybavené množstvom náčinia na funkčný tréning od klasických činiek, kettlebellov, TRX, až po kladkové systémy a kardio stroje.

Našim klientom zabezpečujeme individuálny prístup, a teda vstup do fitness centra je možný len pod dozorom kvalifikovaného trénera. Poskytujeme all inclusive služby v podobe občerstvenia na bare ako káva, čaj či proteín po tréningu. K dispozícií sú rovnako uteráky, hygienické pomôcky, sprchové gély, deodoranty, tampóny na odličovanie a iné. Všetko v cene tréningu.

Keďže sa naše fitness centrum nachádza v centre Nitry, je ideálne svojou dostupnosťou. Parkovanie je možné v samotnej budove Orbisu, prípadne hneď vedľa je parkovisko OD Tesco, Decathlon či OC Mlyny, ktoré je hneď cez cestu. Blízko nájdete zástavky MHD OC Mlyny, Centrum, Palárikova. Vstup do fitness centra sa nachádza v strede schodiska medzi polyfunkčným domom Orbis a OD Tesco a dostanete sa k nám z oboch strán - Piaristická ulica alebo Palárikova ulica.

Osobní tréneri Nitra

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! Viac info o úvodnom tréningu nájdete tu »

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Ema, 34 rokov
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.