EfectFit

Fitness centrum
Nové Mesto

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum  Nové Mesto Trnavská cesta 74/E 1
Fitness centrum  Nové Mesto Trnavská cesta 74/E 2

390

metrov štvorcových

13

diplomovaní tréneri
Fitness centrum  Nové Mesto Trnavská cesta 74/E 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum v Novom meste, Trnavská cesta 74/E, je v poradí naše druhé fitness centrum. Aktuálne to je najväčšie fitness centrum v rámci celej siete EfectFit s rozlohou 390 metrov štvorcových.

Cvičiaca plocha je rozdelená na štyri časti - funkčná zóna, miestnosť pre fyzioterapeuta, plocha na thajský box a zóna silového tréningu, vzpierania. Vo funkčnej zóne okrem cvičebných pomôcok a závaží nájdete samozrejme aj kardio stroje.

Klienti majú voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fitness centra Nové mesto je 6:00-22:00 a pre klientov máme k dispozícii 9 vyhradených parkovacích miest pár metrov od vchodu do fitness centra. Každý vstup je možný iba v sprievode osobného trénera.

Fitness centrum sa nachádza v blízkosti FreshMarketu, Kuchajdy, Kauflandu a dostanete sa k nám prostredníctvom MHD - 39, 53, 61, 63, 204, 205, 50, 96, 196 - zástavka Trnavská cesta. Parkovacie miesta sa nachádzajú v krytej garáži, do ktorej sa dostanete z Teslovej ulice.

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Nové Mesto

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Dlhšie som uvažovala, či vyplním formulár a čo sa stane potom. Asi o tri hodinky mi však zavolala veľmi príjemná slečna, všetko vysvetlila a už dva roky cvičím v EfectFite." Veronika, 29 rokov