EfectFit

Fitness centrum
Nové Mesto

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Nové Mesto
Nové Mesto

390

metrov štvorcových

14

diplomovaní tréneri
Nové Mesto
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum v Novom meste, Trnavská cesta 74/E, je v poradí naše druhé fitness centrum. Aktuálne to je najväčšie fitness centrum v rámci celej siete EfectFit s rozlohou 390 metrov štvorcových.

Cvičiaca plocha je rozdelená na štyri časti - funkčná zóna, miestnosť pre fyzioterapeuta, plocha na thajský box a zóna silového tréningu, vzpierania. Vo funkčnej zóne okrem cvičebných pomôcok a závaží nájdete samozrejme aj kardio stroje.

Klienti majú voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fitness centra Nové mesto je 6:00-22:00 a pre klientov máme k dispozícii 9 vyhradených parkovacích miest pár metrov od vchodu do fitness centra. Každý vstup je možný iba v sprievode osobného trénera.

Fitness centrum sa nachádza v blízkosti FreshMarketu, Kuchajdy, Kauflandu a dostanete sa k nám prostredníctvom MHD - 39, 53, 61, 63, 204, 205, 50, 96, 196 - zástavka Trnavská cesta. Parkovacie miesta sa nachádzajú v krytej garáži, do ktorej sa dostanete z Teslovej ulice.

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Nové Mesto

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00