EfectFit
Články od trénerov a fyzioterapeutov

Úvodný tréning

"Odošlem formulár so záujmom o úvodný tréning a čo potom?" Určite si viacero z vás kladie podobnú otázku a rozmýšľajú, do čoho sa vlastne "namočia". :)

Do 24 hodín Vás budeme kontaktovať buď telefonicky alebo mailom. Opýtame sa vás zopár základných informácii ako napr. vaše ciele, športová minulosť, preferované termíny tréningov či pobočka. Na základe týchto informácii vyberieme najvhodnejšieho osobného trénera alebo trénerku a potvrdíme termín úvodného stretnutia. Rovnako Vám na daného trénera poskytneme telefonický kontakt, ak by ste náhodou meškali alebo by ste nevedeli nájsť fitko.

Po príchode do fitness centra vás ponúkneme dobrou kávičkou a automaticky dostanete uterák a vodu. Následne si s trénerom spoločne vyplníte vstupnú anamnézu. Inými slovami, osobný tréner zistí, ako na tom ste, čo chcete cvičením dosiahnuť a následne zostaví optimálny tréningový plán, na ktorom budete počas tréningov pracovať.

Dobré vedieť…

  • úvodný osobný tréning je úplne zadarmo a bez záväzkov
  • úvodný tréning trvá približne hodinu, ideálne si však vyhraďte cca 90 minút (rozhovor, rozohriatie či strečing)
  • všetky osobné informácie sú u nás v bezpečí a diskrétnosť garantujeme nielen my, ale aj zákon o ochrane osobných údajov
  • stačí si priniesť oblečenie, obuv vhodné na fyzickú aktivitu a dobrú náladu
  • klienti majú k dispozícii vyhradené parkovacie miesta
  • kladieme dôraz nielen na zlepšovanie vzhľadu klientov, ale aj na zdravotné aspekty

Vo vstupe do fitness centra máte u nás zahrnuté: vstup do zariadenia, osobného trénera, uterák, parkovanie, vodu, kávičku, potréningový nápoj, bežnú kozmetiku ako sprchové gély či dezodoranty a pod.

Každý osobný tréner v EfectFit-e je kvalifikovaný odborník plný energie a pozitivizmu. Preto, ak v trénerovi hľadáte "kamaráta", ktorý Vás bude cielene viesť k výsledkom, ste tu správne.

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Monika
Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok