EfectFit

Fitness centrum Bratislava

V Bratislave vám ponúkame 12 fitness centier a služby diplomovaných osobných trénerov.
Viac info » Tréning zadarmo »

Vo všetkých fitness centrách v Bratislave pracujeme na individuálnych cieľoch klienta!

  • Bez viazanosti a bez zmlúv
  • S diplomovaným trénerom
  • S tréningom na mieru na základe úvodnej diagnostiky
  • So zabezpečeným parkovaním, uterákom, kávou, proteínom po tréningu
  • Bez zbytočných zranení a starostí
  • V 12 fitness centrách v Bratislave

PS: Prvý tréning máte zadarmo.

Rezervujte si ho tu »

Kliknite sem a pozrite si video, ako to vo fitness centre EfectFit Bratislava vyzerá »

Prvé fitness centrum EfectFit v Bratislave vzniklo v januári 2014 ako jedno z prvých "privátnych" fitness centier v Bratislave. V praxi to znamená, že každý jeden vstup do fitness centra je možný iba pod dohľadom osobného trénera. Fitko si tak dokáže regulovať kapacitu a nikdy nie je vo večerných časoch extrémne preplnené ako iné fitness centrá v Bratislave. Vďaka tomuto nastaveniu a filozofii dosahujete vysokú efektivitu cvičenia s osobným trénerom a zároveň, v príjemnom komfortnom prostredí. Vo fitness centrách klientom ponúkame bez poplatkov, zadarmo, ďalšie benefity ako kávičku, uterák, proteín, sprchové gély, dezodoranty či inú bežnú kozmetiku. A čo je v Bratislave ešte vzácnejšie, každé fitness centrum EfectFit má v blízkosti vyhradené parkovacie miesta pre klientov. Ďalšou výhodou oproti väčšine fitness centier v Bratislave je cvičenie bez viazanosti či podpisovania zmlúv. Žiadne členské poplatky či ročné "nezrušiteľné" permanentky.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! Viac info o úvodnom tréningu nájdete tu »

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Ema, 34 rokov
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.