EfectFit

Fitness centrum
Ružinov #2

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum  Ružinov #2 Hraničná 3 1
Fitness centrum  Ružinov #2 Hraničná 3 2

210

metrov štvorcových

8

diplomovaní tréneri
Fitness centrum  Ružinov #2 Hraničná 3 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum v Ružinove, Hraničná 3, je v poradí naše tretie fitness centrum. Rozloha fitness centra je 210 metrov štvorcových. Okrem cvičebnej plochy sa v priestoroch nachádza samostatná miestnosť pre našich fyzioterapeutov a masérov. Ak máte teda záujem o služby fyzioterapeuta, v tomto fitness centre vám radi pomôžeme. Individuálne tréningy pod dohľadom osobného trénera sú samozrejmosťou ako v každom EfectFit-e.

Na cvičiacej ploche nájdete kardio stroje, činky, jednoručky a veľa pomôcok na funkčný tréning ako TRX závesný systém, medicimbaly, expandre, kettlebelly, bosu lopty apod. Tréningová jednotka sa preto stáva veľmi pestrou a precvičíte na nej svoje svaly komplexne a telu prirodzeným, zdravým spôsobom.

Klienti majú voľne, bez poplatkov, k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku.

Otváracia doba fitness centra Ružinov je 6:00-22:00. Každý vstup je možný iba v sprievode osobného trénera.

Fitness centrum sa nachádza v blízkosti nákupného centra Retro, polyfunkčného domu Perla Ružinova, Miestneho úradu Ružinov a dostanete sa k nám prostredníctvom MHD - 96, 196, 201, 202, 212 - zástavka Hraničná.

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Ružinov #2

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce." Ema, 34 rokov