EfectFit

ACT metóda

Metóda ACT je postavená na využívaní polôh motorického vývoja dieťaťa a jeho variant. Pomocou týchto polôh klient dosahuje napriamenie chrbtice a stabilizáciu končatín a trupu. Pre cvičenie je kľúčové nastavenie polohy koreňov rúk a nôh, ktoré ovláda školený terapeut. ACT metódou vieme efektívne pomôcť pri poruchách pohybového aparátu a je taktiež vhodnou metódou prevencie.

Terapeut školený v ACT dokáže vyhodnotiť pohybové chyby klienta, ukazuje mu správne prevedenie pohybových vzorov a vytvára individuálny cvičebný plán. Edukovaný klient potom dokáže aplikovať nové správne pohybové vzory do svojho denného života. Predtým bolestivé aktivity, ako sú práca pri počítači alebo v záhrade, už následne nepredstavujú problém. Pri dlhodobom cvičení sa zlepšuje stabilita a kondícia klienta.

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk denne 8:00-18:00