EfectFit
Fyzioterapeut v Bratislave

ACT metóda

Metóda ACT je postavená na využívaní polôh motorického vývoja dieťaťa a jeho variant. Pomocou týchto polôh klient dosahuje napriamenie chrbtice a stabilizáciu končatín a trupu. Pre cvičenie je kľúčové nastavenie polohy koreňov rúk a nôh, ktoré ovláda školený terapeut. ACT metódou vieme efektívne pomôcť pri poruchách pohybového aparátu a je taktiež vhodnou metódou prevencie.

Terapeut školený v ACT dokáže vyhodnotiť pohybové chyby klienta, ukazuje mu správne prevedenie pohybových vzorov a vytvára individuálny cvičebný plán. Edukovaný klient potom dokáže aplikovať nové správne pohybové vzory do svojho denného života. Predtým bolestivé aktivity, ako sú práca pri počítači alebo v záhrade, už následne nepredstavujú problém. Pri dlhodobom cvičení sa zlepšuje stabilita a kondícia klienta.

Ďalšími vhodnými metódami pri bolestiach pohybového aparátu sú DNS, McKenzie a SM systém.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Vstupná konzultácia s fyzioterapeutom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Samotná terapia je spoplatnená. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás!

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Odoslanie formulára bola pre mňa vtedy veľká výzva, strašne som sa bál a hanbil ísť do fitka. Už je to však takmer pol roka a určite neľutujem" Michal, 39 rokov