EfectFit
Fyzioterapeut v Bratislave

McKenzie MDT

Už ste vyskúšali fyzioterapiu, chiropraxiu, všetky lieky z reklamy aj domácu liečbu. A nezabrala. Bolesť chrbta a kĺbov pretrváva. Dajte si McKenzieho.

McKenzie MDT je metóda mechanickej diagnostiky, ktorá je založená na filozofii vzdelávania pacienta a jeho aktívneho prístupu k terapii. Zo vstupného vyšetrenie (anamnézy a vyšetrenia opakovaných pohybov a polôh) vzíde špecifický liečebný plán. Prednosť tejto metódy spočíva v jej vysokej efektivite, nakoľko pozitívne výsledky sa najčastejšie dostavujú už po prvých troch terapiách.

Prihláste sa na stretnutie s fyzioterapeutom a pomôžeme vám minimalizovať vašu bolesť.

Ďalšími vhodnými metódami pri bolestiach pohybového aparátu sú DNS, ACT a SM systém.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Vstupná prvá hodina s fyzioterapeutom zahŕňa komplexnú diagnostiku problému, konzultáciu, nápravné cvičenia a odporúčania na ďalší postup. Cenník nájdete tu. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás!

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Ema, 34 rokov
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.