EfectFit
Fyzioterapeut v Bratislave

Klappovo lezenie

Vďaka lezeniu na štyroch je chrbtica vystavená v jednom okamihu mobilizujúcemu, korekčnému , naťahovaciemu, aj posilňujúcemu vplyvu. Táto metodika sa stala veľmi úspešnou nie len vďaka liečbe skoliózy, ale aj vďaka úspešnej prevencii nesprávneho držania tela detí a dospelých.

Pri lezení sa zaťaženie chrbtice rozloží medzi štyri body. Rotačné pohyby a súčasné natiahnutie chrbtice vedie k funkčnému posilneniu svalového korzetu trupu.

Cvičenie má jasné pravidlá: vždy musí vychádzať z presne nastavenej polohy, lokomócia musí byť pomalá, plynulá, s tlakom končatín do fitness podložky a s napriameným držaním celej chrbtice.

Indikácie:

  • Skoliózy
  • Nesprávne držanie tela
  • Funkčné poruchy pohybového aparátu
  • Kompenzačné cvičenie pri jednostrannom zaťažení

Pri podobných indikáciách či diagnózach vám môžeme pomôcť aj inými metodikami DNS, SM systém či ACT.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Vstupná prvá hodina s fyzioterapeutom zahŕňa komplexnú diagnostiku problému, konzultáciu, nápravné cvičenia a odporúčania na ďalší postup. Cenník nájdete tu. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás!

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Michal, 39 rokov
"Odoslanie formulára bola pre mňa vtedy veľká výzva, strašne som sa bál a hanbil ísť do fitka. Už je to však takmer pol roka a určite neľutujem."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.