EfectFit

EfectFit Patrónka v kocke

O aký priestor ide?

Priestor sa nachádza v business centre Westend Tower na prízemí. Keďže sa jednalo o priestory bývalého fitka, nemuseli sme našťastie okrem nových spŕch riešiť iné väčšie zmeny. Aby sme však spĺňali naše EfectFit štandardy a dotiahli detaily, museli sme ešte stráviť v priestoroch viaceré večery, samozrejme s radosťou :)

Ako vznikol team a kto ho tvorí?

Bolo to až prekvapivo jednoduché. Totižto, mal som v hlave "ideálnu zostavu" a vytipovaných trénerov, ktorých som oslovil. Napočudovanie, všetci súhlasili. Funny :) Boli to hlavne bývali spolužiaci, ktorí už dlhšie fungovali v praxi. Väčšinu teamu tak tvoria chalani z FTVŠ UK BA. Ďalej, team dotvára osobná trénerka, absolventka EfectFit Academy a jedna fyzioterapeutka. Každý tréner má jedinečnú prax z hľadiska špecializácie, absolvovaných kurzov, predchádzajúcich skúsenosti či športov, ktorým sa venoval. Tieto rôznorodé vedomosti si každý týždeň share-ujeme medzi sebou na interných školeniach, debatách.

Aké služby ponúkame?

Bude to znieť šokujúco, ale najmä 1on1 osobné tréningy. Kto by to bol povedal, keďže patríme pod brand EfectFit? :) Rovnako prekvapujúco asi vyznie, že úvodný máte zadarmo :) Diagnostiku na úvodnom stretnutí sa snažíme doplniť o info z FMS vyšetrenia, ktoré osobnému trénerovi povie o asymetriách či poruchách pohybového aparátu klienta. Vieme preto, čo primárne so zverencom riešiť a na čo sa fokusovať pri tréningovom pláne.

Ďalej, do gymu chodieva pravidelne externá firma, ktorá sa špecializuje na InBody merania a tvorbu výživových plánov. To znamená, že na jednom mieste si nielen zacvičíte, ale taktiež získate užitočné info o vašej postave, hmotnosti, strave a pod.

A aby boli naše služby skutočne komplexné, po tréningu sa môžete zrelaxovať na masáži či využiť služby fyzioterapeuta.

Mgr. Marcel Macik

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00