EfectFit
Fyzioterapeut v Bratislave

Masáže

Mäkké techniky

Sú formou manuálnej terapie (masáže), ktorú vykonáva vyškolený fyzioterapeut. Ich cieľom su rôzne hlboké vtrstvy tkanív od kože a podkožia cez svaly, fascie a svalové úpony.

Hlavné účinky sú zvýšenie prekrvenia, uvoľnenie tkanivových adhézií, odstraňovanie trigger pointov a svalových spazmov, čím sa sekundárne zmierňuje priebeh zápalu a urýchľuje proces hojenia.

Mäkké techniky sa najčastejšie využívajú na uvoľnenie stuhnutého a bolestivého svalstva, chrbtice a periférnych kĺbov. Rozdielom oproti klasickej masáži je najmä to, že sa vykonávajú bez použitia emulzie, aby dokázal fyzioterapeut rozoznať jednotlivé vrstvy tkanív a pôsobiť na tkanivá, ktoré sú uložené hlbšie.

Klasická masáž

Forma relaxačnej masáže, ktorej primárnym cieľom je uvoľnenie telesného napätia a príliv endorfínov. Vďaka klasickej masáži sa nabudí funkcia lymfatického a cievneho systému, čo spôsobí rýchlejšie odstraňovanie odpadových látok z metabolizmu. Pravidelnými masážami sa zlepšuje pružnosť tkanív a ich odolnosť voči preťaženiu.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Vstupná konzultácia s fyzioterapeutom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Samotná terapia je spoplatnená. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás!

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce." Ema, 34 rokov