EfectFit
Fyzioterapeut v Bratislave

FMS

Functional movement screen (FMS™) diagnostika je výsledkom tréningovej filozofie známej ako FUNCTIONAL MOVEMENT SYSTEMS. Ide o profesionálnu a certifikovanú diagnostiku využívaná vo vrcholovom, ale aj rekreačnom športe. Hľadá najslabšie články v pohybe človeka. Cielené napravenie najslabšieho článku vysoko zeefektívni tréningový proces.

Najväčšou prednosťou je šetrenie trénigového času. Diagnostika znižuje riziko zranenia a je výborným podkladom pre váš silový, rýchlostný a vytrvalostný tréning. Za 25 minút v siedmych funkčných testoch zistíte ako ste na tom naozaj. Ak ste si doteraz klamali, tak presné bodovanie trikát opakovaného cviku vás uprace do reality. Maximálne môžete získať 21 bodov, rekreačným športovcom bude postačovať 14. Nasledujú tzv. clearing tests, ktoré sú zamerané na odhľadovanie zdravotných ťažkostí. Sú tri a ich výsledok slúži ako podklad pre fyzioterapeuta či lekára.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Vstupná prvá hodina s fyzioterapeutom zahŕňa komplexnú diagnostiku problému, konzultáciu, nápravné cvičenia a odporúčania na ďalší postup. Cenník nájdete tu. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás!

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Ema, 34 rokov
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.