EfectFit
Tréningy a cvičenia v EfectFit

Kalistenika

Pravdepodobne sa viacero z Vás s týmto pojmom už stretla a predstavuje si pod týmto typom cvičenia nekonečné množstvo rôznych variácii klikov, plankov či zhybov. Čím je však kalistenika špecifická a osožná pre pohybový aparát?

Jedna z výhod cvičení s vlastným telom je, že si vyžadujú svalovú kontrakciu celého tela. Ďalšie špecifikum je, že kým pri cvičení s váhami sa progres v sile rovná zvyšovaniu váhy, pri kalistenike sa buď zvyšuje páka v danom cvičení (napr. zhyb - zhyb na jednej ruke), alebo náročnosť prevedenia (zhyb - zhyb s nohami v prednožení).

Neoddeliteľnou súčasťou veľkej časti cvičení s vlastným telom je dostatočný rozsah v kĺboch. Sila a mobilita tak ide v kalistenike „ruka v ruke“.

Neveríte? Vyskúšajte a objavte limity Vášho tela.

Výborným predpokladom na cvičenie kalisteniky je core tréning a cvičenie s vlastnou váhou. Predsa len, kalistenika nie je pre úplných začiatočníkov je preto vhodné na ňu dôkladne pripraviť svoj pohybový aparát.

Rovnako organizujeme workshopy o Kalistenike. Viac info a prihlásenie na kurz »

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! Viac info o úvodnom tréningu nájdete tu »

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Ema, 34 rokov
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.