EfectFit
Tréningy a cvičenia v EfectFit

Cvičenie s vlastnou váhou

Drep, kľuk, zhyb, plank, skok. Koľko zvládnete týchto základných gymnastických úkonov? Zistíme to spolu. Na cvičenie s vlastnou váhou vám v EfectFit budú potrebné dve veci. Vlastná váha a osobný tréner.

V začiatkoch vás certifikovaný tréner naučí vykonávať cvičenie s vlastnou váhou technicky správne. Postupne prídu nové výzvy ako kľuky v stojke na hlave či ľudská vlajka. Presvedčíme vás, že gymnastika nie je pre len deti, kalistenika je životný štýl a TRX nie je BMX.

Výsledkom cvičenia s vlastnou váhou je zmena pomeru svalovej a tukovej hmoty, spevnenie vášho "core". Dochádza k symetrickému rozvoju celého tela. Zrazu ste krajší a viac sa usmievate.

Kontaktujte nás, ak sa chcete otestovať, spevniť telo a prekonať svoje hranice. Naši kvalifikovaní tréneri sú tu pre vás.

Mohol by vás zaujímať aj článok o kalistenike.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! Viac info o úvodnom tréningu nájdete tu »

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Michal, 39 rokov
"Odoslanie formulára bola pre mňa vtedy veľká výzva, strašne som sa bál a hanbil ísť do fitka. Už je to však takmer pol roka a určite neľutujem."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.