EfectFit
Tréningy a cvičenia v EfectFit

Core tréning

Počuli ste o HSS? Ide o hlboký stabilizačný systém (HSS) alebo “core“ (po anglicky – jadro). Načo cvičiť svaly, ktoré nie je vidieť? Aby zmizli vaše bolesti a aby vaša chrbtica bola pevnejšia.

HSS alebo "core" zabezpečujú stabilitu driekovej chrbtice a správne držanie tela. Jadro tvorí základňu svalov pre pohyb končatín, prenos síl cez trup je efektívnejší, pohyb sa stáva ekonomickejším. To znamená viac práce a menej námahy. Dobré, či?

Core tréning je zameraný na pohybový aparát, správne dýchanie. Tiež na nápravu držania tela a spoločné zapájanie svalov a svalových slučiek. Výborným metódami na precvičovanie jadra je DNS a SM systém.

Spoznajte svaly o ktorých ste ani netušili, že ich máte. Budete ich cítiť už po prvom tréningu.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! Viac info o úvodnom tréningu nájdete tu »

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Ema, 34 rokov
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.