EfectFit

Vzpieranie

Prekvapí vás informácia o tom, že vzpieranie je štatisticky jedným z najmenej rizikových športov? Vzpieračké techniky používajú naši osobní tréneri vo svojich trénigových procesoch. Čítajte o ich benefitoch.

Pri vzpieraní zapájate veľké množstvo svalových skupín. Platí pravidlo, že čím viac svalov zapojíte, tým vyšší je energetický výdaj. Vzniká stimul pre rast svalov, zlepšuje sa kardiovaskulárny systém a metabolizmus, štartuje sa spaľovanie tukov. Zlepšuje sa funkcia hlbokého stabilizačného svalstva. Nie, vzpieranie naozaj nie je šport iba pre veľkých mužov.

V prípade záujmu o tento typ cvičenia neváhajte osloviť certifikvaného osobného trénera. Odkontroluje správnosť cvičenia, čím sa eliminuje riziko zranenia.

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00