EfectFit
Tréningy a cvičenia v EfectFit

Vzpieranie

Prekvapí vás informácia o tom, že vzpieranie je štatisticky jedným z najmenej rizikových športov? Vzpieračké techniky používajú naši osobní tréneri vo svojich trénigových procesoch. Čítajte o ich benefitoch.

Pri vzpieraní zapájate veľké množstvo svalových skupín. Platí pravidlo, že čím viac svalov zapojíte, tým vyšší je energetický výdaj. Vzniká stimul pre rast svalov, zlepšuje sa kardiovaskulárny systém a metabolizmus, štartuje sa spaľovanie tukov. Zlepšuje sa funkcia hlbokého stabilizačného svalstva. Nie, vzpieranie naozaj nie je šport iba pre veľkých mužov.

V prípade záujmu o tento typ cvičenia neváhajte osloviť certifikvaného osobného trénera. Odkontroluje správnosť cvičenia, čím sa eliminuje riziko zranenia.

Výborným predpokladom pre vzpieranie je absolvovanie všeobecnej silovej prípravy.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce." Ema, 34 rokov