EfectFit

Silový tréning

Vášim rukám nezáleží na tom, či dvíhajú ťažké činky v posilňovni alebo vyhadzujú do vzduchu dieťa. Dôvod je ten, že naše svaly neustále vyvíjajú určitú silu potrebnú pre vykonanie týchto úkonov. Kde tú silu vziať? Skúste EfectFit.

Alfa a omega správneho silového tréningu je prevencia zranení nielen pri tréningoch, ale aj v bežnom živote. Takýto tréning vyplavuje endorfíny a pomáha odbúrať stres. Zvyšuje bazálny metabolizmus, teda rýchlejšie spaľovanie kalórií. V praxi to znamená, že hodinu cvičím a dva dni chudnem. Lepšie ako teleshopping, že?

Silový tréning je zodpovedný aj za rast svalovej hmoty a pevnejšie kĺby. Funguje ako prevencia cukrovky, osteoporózy či infarktu. Anima sana in corpore sano.

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00