EfectFit
Tréningy a cvičenia v EfectFit

Silový tréning

Vášim rukám nezáleží na tom, či dvíhajú ťažké činky v posilňovni alebo vyhadzujú do vzduchu dieťa. Dôvod je ten, že naše svaly neustále vyvíjajú určitú silu potrebnú pre vykonanie týchto úkonov. Kde tú silu vziať? Skúste EfectFit.

Alfa a omega správneho silového tréningu je prevencia zranení nielen pri tréningoch, ale aj v bežnom živote. Takýto tréning vyplavuje endorfíny a pomáha odbúrať stres. Zvyšuje bazálny metabolizmus, teda rýchlejšie spaľovanie kalórií. V praxi to znamená, že hodinu cvičím a dva dni chudnem. Lepšie ako teleshopping, že?

Silový tréning je zodpovedný aj za rast svalovej hmoty a pevnejšie kĺby. Funguje ako prevencia cukrovky, osteoporózy či infarktu. Anima sana in corpore sano.

Silový tréning rovnako slúži ako výborný "úvod" do vzpierania.

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Monika
Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok