EfectFit
Tréningy a cvičenia v EfectFit

Tréning pre mladých

Máte dcéru alebo syna, ktorí prepadli športu? Ale bojíte sa o ich preťažené kĺby, vysokú stratu hmotnosti a zástavu rastu? Privezte ich do EfectFit, náš tréning pre mladých bude nastavený s ohľadom na ich vývoj.

Naučíme ich správne dávkovať strečing, cvičiť s adekvátnym zaťažením. Osvojíme si správnu techniku cvičenia a porozprávame sa o vyváženej strave. Ak je vaše dieťa profesionálny športovec, vieme mu zabezpečiť kondičnú prípravu s prihliadnutím na špecifikácie mladého organizmu.

A aké sú tri najväčšie pozitíva cvičenia mladých? Predchádza zlému držaniu tela, zvyšuje množstvo uloženého vápnika v tele a znižuje výskyt osteoporózy v neskoršom veku. Naši skúsení tréneri pomohli už desiatkám rodičov riešiť problémy ich ratolestí (nadváha, zlé držanie tela, málo svalovej hmoty, bolesti kĺbového aparátu).

Ak vás zaujal tento článok, odporúčame si prečítať aj Škola strečingu a funkčných cvičení pre mládež.

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Monika
Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok