EfectFit
Tréningy a cvičenia v EfectFit

Thajský box

Chcete zlepšiť svoju kondíciu? A čo tak náročný tréning s boxerskými rukavicami na rukách? Tréningy thajského boxu alebo muay thai v EfectFit vystrelia vašu kondíciu smerom nahor.

Osvojíte si základy a pokročilé techniky thajského boxu alebo muay thai, rozviniete svoju kondičku, koordinačné schopnosti. Istejší budete v sebaobrane a vaša postava sa pekne vytvaruje. Kompenzačné cvičenia zas zabraňujú jedostrannému zaťaženiu tela.

Do tréningu zaraďujeme aj prvky funkčného tréningu. Tie rozvíjajú špeciálnu silu a schopnosti podporujúce výkon v muay thai.

Pri one-on-one tréningu sa nemusíte obávať, že budete trénovať thai box ako začiatočník v zabehnutej skupine s pokročilými alebo ako jediná žena v desaťčlennej skupine mužov. Presvedčte sa sami.

Ak si na tréning thajského boxu ešte netrúfate, vybudujte si kondíciu kondičným tréningom s osobným trénerom.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! Viac info o úvodnom tréningu nájdete tu »

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Veronika, 29 rokov
"Dlhšie som uvažovala, či vyplním formulár a čo sa stane potom. Asi o tri hodinky mi však zavolala veľmi príjemná slečna, všetko vysvetlila a už dva roky cvičím v EfectFite."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.