EfectFit
Tréningy a cvičenia v EfectFit

Kondičný tréning

Či vám chýba kondícia, zistíte veľmi jednoducho. Po pár metroch behu ste zadýchaní, po schodoch nevládzete. Chcete to zmeniť? Po niekoľkých kondičných tréningoch v EfectFit uvidíte osobné zlepšenie.

Kruhový kondičný tréning zlepšuje najmä vytrvalosť v sile, vytrvalosť v rýchlosti a rýchlej sile. Cvičiaci sa pohybujú do kruhu, pričom postupujú systematicky od jedného stanovišťa k druhému. Tréner pripraví na každom stanovišti cvičenie na inú svalovú skupinu. Zabudnite na nudný tréning. Na každom stanovišti vás počkajú rozličné pomôcky. Najskôr budete boxovať do vreca, krátko na to skákať cez prekážku, na záver hadzať medicinbal.

Ideálny tréning pre obyčajných ľudí, ktorí chcú prekonať svoju lenivosť a odchádzať plní enedorfínov do sprchy. Doplnkový pre vrcholových športovcov, vhodný pre rekreačných futbalistov či volejbalistov. Blahodárne pôsobí na srdcovo-cievny a dýchací systém, slúži ako prevencia zranení.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Dlhšie som uvažovala, či vyplním formulár a čo sa stane potom. Asi o tri hodinky mi však zavolala veľmi príjemná slečna, všetko vysvetlila a už dva roky cvičím v EfectFite." Veronika, 29 rokov