EfectFit
Tréningy a cvičenia v EfectFit

Kondičný tréning

Či vám chýba kondícia, zistíte veľmi jednoducho. Po pár metroch behu ste zadýchaní, po schodoch nevládzete. Chcete to zmeniť? Po niekoľkých kondičných tréningoch v EfectFit uvidíte osobné zlepšenie.

Kruhový kondičný tréning zlepšuje najmä vytrvalosť v sile, vytrvalosť v rýchlosti a rýchlej sile. Cvičiaci sa pohybujú do kruhu, pričom postupujú systematicky od jedného stanovišťa k druhému. Tréner pripraví na každom stanovišti cvičenie na inú svalovú skupinu. Zabudnite na nudný tréning. Na každom stanovišti vás počkajú rozličné pomôcky. Najskôr budete boxovať do vreca, krátko na to skákať cez prekážku, na záver hadzať medicinbal.

Ideálny tréning pre obyčajných ľudí, ktorí chcú prekonať svoju lenivosť a odchádzať plní enedorfínov do sprchy. Doplnkový pre vrcholových športovcov, vhodný pre rekreačných futbalistov či volejbalistov. Blahodárne pôsobí na srdcovo-cievny a dýchací systém, slúži ako prevencia zranení.

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Monika
Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok