EfectFit
Fyzioterapeut v Bratislave

Kinesiotaping

Celosvetovo používaná rehabilitačná aplikácia pružných pások na telo klienta. Pôsobí mechanicky na somatosenzorický systém človeka, čím znižuje vnímanie bolesti z poranenej lokality. Tejp vytvorí na koži svojou elasticitou riasenie, čo má za následok vznik nového priestoru v podkoží. Dosiahneme tým lokálne zrýchlenie a zlepšenie lymfatického a krvného obehu.

Ďalším pozitívnym účinkom je rýchlejšie odstraňovanie zápalových metabolitov -zápal má rýchlejší priebeh a opuch sa aplikáciou zjavne redukuje. Tejpy sú vhodné pre všetkých – od malých detí, cez elitných atlétov až po seniorov. Aplikujú sa po dobu 3-4 dní, počas ktorých poskytujú lepšiu oporu a stabilitu pre kĺby bez toho, aby znižovali ich rozsah pohybu. Tejpy sa vyznačujú vysokou odolnosťou (vydržia aj sprchovanie) a sú vhodné aj pre klientov so senzitívnou pokožkou, keďže neobsahujú latex.

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Vstupná konzultácia s fyzioterapeutom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Samotná terapia je spoplatnená. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás!

Monika
Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00