EfectFit

Kinesiotaping

Celosvetovo používaná rehabilitačná aplikácia pružných pások na telo klienta. Pôsobí mechanicky na somatosenzorický systém človeka, čím znižuje vnímanie bolesti z poranenej lokality. Tejp vytvorí na koži svojou elasticitou riasenie, čo má za následok vznik nového priestoru v podkoží. Dosiahneme tým lokálne zrýchlenie a zlepšenie lymfatického a krvného obehu.

Ďalším pozitívnym účinkom je rýchlejšie odstraňovanie zápalových metabolitov -zápal má rýchlejší priebeh a opuch sa aplikáciou zjavne redukuje. Tejpy sú vhodné pre všetkých – od malých detí, cez elitných atlétov až po seniorov. Aplikujú sa po dobu 3-4 dní, počas ktorých poskytujú lepšiu oporu a stabilitu pre kĺby bez toho, aby znižovali ich rozsah pohybu. Tejpy sa vyznačujú vysokou odolnosťou (vydržia aj sprchovanie) a sú vhodné aj pre klientov so senzitívnou pokožkou, keďže neobsahujú latex.

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk denne 8:00-18:00