EfectFit
Tréningy a cvičenia v EfectFit

Funkčný tréning

Celý deň sedíte za počítačom či v aute? Pracujete pod stresom, máte nekvalitný spánok? Bolí vás chrbát? Vitajte v 21. storočí. Naše telá si na túto dobu ešte nezvykli. Vo EfectFit im pomôžeme systematickým tréningom.

Funkčný tréning má, už ako vyplýva s názvu, obnoviť, ochrániť alebo zlepšiť pohybovú funkciu tela. Obnoviť správne držanie tela, odstrániť svalové dysbalancie a následne posúvať limity ľudského organizmu. Certifikovaný tréner zamestná vaše telo a vyčistí vašu hlavu. Cvičenie s vlastným telom, rôznymi pomôckami a voľnými váhami je prispôsobené potrebám a výkonnosti. Zabavíte sa a zrelaxujete.

Ak chcete nielen vyzerať dobre, ale sa tak aj naozaj cítiť, funkčný tréning pripravíme na mieru aj vám. Vyberte si svoje fitness centrum tu.

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Monika
Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok