EfectFit
Tréningy a cvičenia v EfectFit

Funkčný tréning

Celý deň sedíte za počítačom či v aute? Pracujete pod stresom, máte nekvalitný spánok? Bolí vás chrbát? Vitajte v 21. storočí. Naše telá si na túto dobu ešte nezvykli. Vo EfectFit im pomôžeme systematickým tréningom.

Funkčný tréning má, už ako vyplýva s názvu, obnoviť, ochrániť alebo zlepšiť pohybovú funkciu tela. Obnoviť správne držanie tela, odstrániť svalové dysbalancie a následne posúvať limity ľudského organizmu. Certifikovaný tréner zamestná vaše telo a vyčistí vašu hlavu. Cvičenie s vlastným telom, rôznymi pomôckami a voľnými váhami je prispôsobené potrebám a výkonnosti. Zabavíte sa a zrelaxujete.

Ak chcete nielen vyzerať dobre, ale sa tak aj naozaj cítiť, funkčný tréning pripravíme na mieru aj vám. Vyberte si svoje fitness centrum tu.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! Viac info o úvodnom tréningu nájdete tu »

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Veronika, 29 rokov
"Dlhšie som uvažovala, či vyplním formulár a čo sa stane potom. Asi o tri hodinky mi však zavolala veľmi príjemná slečna, všetko vysvetlila a už dva roky cvičím v EfectFite."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.