EfectFit
Fyzioterapeut v Bratislave

Functional Patterns

Functional Patterns je program na zlepšenie ľudského pohybu a odstránenie bolestí pohybového aparátu.

Aký je to ľudský pohyb? Ľudom sa z hľadiska evolúcie vytvorili základné pohybové vzorce ako je stoj, chôdza, beh a hod. Optimalizácia týchto pohybov vytvára predpoklady pre zdravie - odstránenie bolestí, či už v pasívnych aktivitách, ako je sedenie, alebo aj v aktívnych činnostiach, ako je napríklad kráčanie po schodoch a hranie športových hier.
S bolesťou chrbtice sa v dnešnej dobe stretáva veľká časť ľudí, ktorí majú sedavé zamestnanie, s čím sa spája aj zlé držanie tela. A presne na tomto budeme spoločne pracovať a držanie tela naprávať.

Tréning Functional patterns sa odlišuje od všetkých iných metód tým, že vás vníma celistvo ako človeka a zameriava sa na potreby ľudí a ich prirodzené pohybové vzory - stoj, chôdza, beh, hod. Tréningom sa zlepší nielen technika, ale aj efektívnosť pohybov.

Cvičiť budete s certifikovaným trénerom Robom Šmidom, ktorý úspešne absolvoval oficiálne školenie Functional patterns - Human Foundations.

*Úvodný tréning Functional Patterns je spoplatnený podľa aktuálneho cenníku.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Vstupná prvá hodina s fyzioterapeutom zahŕňa komplexnú diagnostiku problému, konzultáciu, nápravné cvičenia a odporúčania na ďalší postup. Cenník nájdete tu. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás!

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Ema, 34 rokov
"Vôbec som netušila, čo ma čaká keď sa prihlásim do EfectFitu, ale musela som so sebou niečo začať robiť. Našťastie boli ku mne veľmi príjemní, ústretoví a ľahko sme si dohodli postup spolupráce."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.