EfectFit
Fyzioterapeut v Bratislave

Cvičenie v tehotenstve

Ste tehotná a nechcete sa vzdať pohybu? Alebo čerstvá mamička s malým dieťaťom, ktorá sa chce dostať do formy?

Radi sa o vás vo fitness centre EfectFit postaráme a poskytneme vám žiaduci komfort pod dohľadom osobného trénera certifikovaného na danú problematiku.

Osobné tréningy pre tehotné

Telo ženy počas tehotenstva dostane poriadne zabrať a úlohou osobného trénera je mu čo najviac pomôcť a zachovať telesnú zdatnosť. Cieľom týchto cvičení je posilňovanie panvového dna, zmiernenie bolestí chrbta a eliminovanie nadmerného prírastku telesného tuku.

Osobné tréningy pre mamičky

Individuálne osobné tréningy pre mamičky pomáha matkám po pôrode zbaviť sa tehotenských kilogramov a popri tom tráviť čas spolu dieťaťom. Pri one-on-one tréningoch vzniká dostatočný priestor na váš tréning i pre vaše dieťa.Totižto, počas tréningu plní tréner aj funkciu babysittera. Rovnako vytvára vhodné a hravé podmienky, aby ste sa s dieťatkom cítili vo fitness centre čo najpríjemnejšie. Fitness centrum EfectFit vám tak poskytne benefity, odreagovanie a socializáciu počas materskej dovolenky.

* Cvičenie je vhodné pre mamičky s deťmi od ukončeného 3. mesiaca.

* Cvičenie je určené len pre mamičky. O ratolesti sa počas cvičenia postaráme, aby sa mamička mohla plne sústrediť na cvičenie.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Vstupná prvá hodina s fyzioterapeutom zahŕňa komplexnú diagnostiku problému, konzultáciu, nápravné cvičenia a odporúčania na ďalší postup. Cenník nájdete tu. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás!

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Michal, 39 rokov
"Odoslanie formulára bola pre mňa vtedy veľká výzva, strašne som sa bál a hanbil ísť do fitka. Už je to však takmer pol roka a určite neľutujem."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.