EfectFit
Fyzioterapeut v Bratislave

Cvičenie v tehotenstve

Ste tehotná a nechcete sa vzdať pohybu? Alebo čerstvá mamička s malým dieťaťom, ktorá sa chce dostať do formy?

Fitness centrum vám ponúka BabyFit, t. j. cvičenie mamičiek s deťmi a osobným trénerom a tiež špeciálne upravený tréning pre tehotné ženy. Tréningy sú pod dohľadom FTVŠ trénera s certifikátom “Personálny tréning pre tehotné a po pôrode”.

Telo ženy počas tehotenstva dostane poriadne zabrať a úlohou osobného trénera je mu čo najviac pomôcť a zachovať telesnú zdatnosť. Cieľom týchto cvičení je posilňovanie panvového dna, zmiernenie bolestí chrbta a eliminovanie nadmerného prírastku telesného tuku.

BabyFit pomáha matkám po pôrode zbaviť sa tehotenských kilogramov a popri tom tráviť čas spolu dieťaťom. Pri one-on-one tréningoch vzniká dostačný priestor na váš tréning i pre vaše dieťa. Počas tréningu plní tréner aj funkciu babysittera. EfectFit vám poskytne benefity, odreagovanie a socializáciu počas materskej dovolenky.

Cvičenie je vhodné pre mamičky s deťmi od ukončeného 3. mesiaca a pre ženy v tehotenstve. Prihlásiť sa môžete aj prostredníctvom formulára.

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Vstupná konzultácia s fyzioterapeutom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Samotná terapia je spoplatnená. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás!

Monika
Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00