EfectFit
Tréningy a cvičenia v EfectFit

Cvičenie pre páry

Rozmýšľate, ako okoreniť váš vzťah? Prípadne by ste radi trávili viac času so svojou polovičkou, súrodencom alebo dobrou kamarátkou? Už vás omrzelo sedenie v kaviarňach alebo nákupy každý víkend?

Skúste vymeniť tento stereotyp a neproduktívne aktivity za čas strávený vo fitness centre s kvalifikovaným osobným trénerom. Doprajte organizmu zdravé cvičenie pod dohľadom.

Vyskúšajte cvičenie pre páry resp. vo dvojici s trénerom. Okrem pozitívneho efektu cvičenia zažijete aj veľa zábavy vďaka interaktívnym cvikom a zároveň sa budete vzájomne výborne motivovať.

***Vo fitness centrách ku klientom pristupujeme individuálne, čo platí aj v tomto prípade, cvičeniach vo dvojici. Pokiaľ Váš osobný tréner po pár tréningových jednotkách zistí, že tréningový plán nemá želaný efekt pre obidvoch, zoženieme na ten istý čas a v tom istom fitku druhého trénera. Budeme tak schopní sledovať vaše rozdielne individuálne ciele a zároveň nestratíte čas strávený spolu.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! Viac info o úvodnom tréningu nájdete tu »

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Veronika, 29 rokov
"Dlhšie som uvažovala, či vyplním formulár a čo sa stane potom. Asi o tri hodinky mi však zavolala veľmi príjemná slečna, všetko vysvetlila a už dva roky cvičím v EfectFite."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.