EfectFit
Fyzioterapeut v Bratislave

Cvičenia po úrazoch

Máte za sebou operáciu kolenného väzu, menisku či chrupavky? Ste po úraze ramena či výmene bedrového kĺbu? Na odporúčanie lekára vás do normálneho života dostanú naši diplomovaní fyzioterapeuti. Fundovaní profesionáli s veľkou dávkou empatie.

Detailná vstupná anamnéza predchádza akejkoľvek rehabilitácii po úraze či operácii. Fyzioterapeut potrebuje vedieť detailné informácie o vašom probléme, ako vznikol, ako vplýva na dennú aktivitu. Následne vyšetrí pohyblivosť a mechaniku poškodenej oblasti. Určí prognózu a postup liečby.

Spolu sa naučíte rehabilitačné cviky a v odporúčanej frekvencii sa priblížite k úspešnej rekonvalescencii. Po ukončení rehabilitácie je v našich fitness centrách potom možné plynule prejsť do funkčného tréningu pod dohľadom osobného trénera.

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Vstupná konzultácia s fyzioterapeutom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Samotná terapia je spoplatnená. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás!

Monika
Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00