EfectFit
Fyzioterapeut v Bratislave

Cvičenia po úrazoch

Máte za sebou operáciu kolenného väzu, menisku či chrupavky? Ste po úraze ramena či výmene bedrového kĺbu? Na odporúčanie lekára vás do normálneho života dostanú naši diplomovaní fyzioterapeuti. Fundovaní profesionáli s veľkou dávkou empatie.

Detailná vstupná anamnéza predchádza akejkoľvek rehabilitácii po úraze či operácii. Fyzioterapeut potrebuje vedieť detailné informácie o vašom probléme, ako vznikol, ako vplýva na dennú aktivitu. Následne vyšetrí pohyblivosť a mechaniku poškodenej oblasti. Určí prognózu a postup liečby.

Spolu sa naučíte rehabilitačné cviky a v odporúčanej frekvencii sa priblížite k úspešnej rekonvalescencii. Po ukončení rehabilitácie je v našich fitness centrách potom možné plynule prejsť do funkčného tréningu pod dohľadom osobného trénera.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Vstupná prvá hodina s fyzioterapeutom zahŕňa komplexnú diagnostiku problému, konzultáciu, nápravné cvičenia a odporúčania na ďalší postup. Cenník nájdete tu. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás!

Filip
Komunikovať s Vami bude

Filip

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
Michal, 39 rokov
"Odoslanie formulára bola pre mňa vtedy veľká výzva, strašne som sa bál a hanbil ísť do fitka. Už je to však takmer pol roka a určite neľutujem."
(Nezáväzná prihláška)

Privátne fitko

Obmedzená kapacita cvičiacich.

Bez viazanosti či zmlúv

Platíte, len keď cvičíte.