EfectFit

Behanie

RUNEX

Stáva sa vám, že sa prichytíte, ako lapáte po dychu? Napadlo vám, že by ste to mohli zmeniť k lepšiemu? Alebo len máte pochybnosti o tom, či beháte správne a bojíte sa, aby ste si neublížili? A preto, Bežecké tréningy pod dohľadom profesionála sú pre vás to pravé!

Beh, alebo zo začiatku aj rýchla chôdza, patria k prirodzeným a základným lokomóciam človeka. Je to najprirodzenejšie dynamické cvičenie, ktoré ľudia so svojím telom vykonávajú. Pri behu si dokonale prečistíte hlavu, zabudnete na všetky problémy, jednoducho si užívate slobodu a voľnosť. Áno, aj toto sú slová nejedného športovca, ktorý podľahol čaru tohto športu. Neskutočné množstvo endorfínov vyplavených do tela vás určite nakopnú tým správnym smerom. Krok za krokom a ešte rýchlejšie. Rozbehnite sa aj vy. Nie je to nič ťažké, musíte sa však naučiť základné pravidlá, bez ktorých to nepôjde. Ste pripravení? Tak poďme na to, sme tu pre vás!

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00