EfectFit

Tréning pre športovcov

Ste rekreační, výkonnostní alebo vrcholoví športovci? Potrebujete zvýšiť svoju silu, rýchlosť, vytrvalosť, kompenzovať intenzívne tréningové zaťaženie alebo sa naučiť efektívne a ekonomicky pohybovať a tým predísť zraneniam? Našli ste odpoveď. Naše tréningy pre športovcov sú ako stvorené pre vás!

Individuálne a skupinové tréningy pre športovcov

Tréningy prebiehajú na našej pobočke Borská 1, 841 04 Karlova Ves. K dispozícii máte priestor s rozlohou 350 m2 a plne zariadené fitness centrum pre tento typ tréningu. Časy a dni individuálnych a skupinových tréningov závisia na dohode trénera/trénerky so športovcom.

Úvodný tréning zadarmo »

Obsah a náplň tréningov pre športovcov

 1. Úvodný tréning
  • Diagnostika pohybového aparátu
  • Diagnostika pohybových schopností formou výkonnostných testov
  • Nastavenie tréningového plánu na mieru
  • Ukážka tréningovej jednotky
  • Možnosť využitia výživového poradenstva
 2. Ďalšie tréningy
  • Rozohriatie/rozcvičenie špecifickou formou pre konkrétny šport
  • Mobilizácia/stabilizácia
  • Rozvoj kondičných/koordinačných schopností na základe špecifických požiadaviek pre konkrétny šport
  • Kompenzačné cvičenia
  • Dychové cvičenia
  • Po dohode s trénerom prebieha po niekoľkých týždňoch priebežná diagnostika

tréning pre športovcov

Cenník

 • Individuálny tréning - 35 €
 • Tréning v dvojici - 50 €
 • Tréning v trojici/štvorici/pätici - 60 €

Pri zakúpení 10 vstupov vopred získate zadarmo 5 dňovú analýzu stravovania + výsledok a odporúčania/úprava jedálnička s 30 minútovou online konzultáciou.

Úvodný tréning je zadarmo. Je v trvaní 75-90 minút, keďže prebieha aj diagnostika výkonnosti vo vybraných testoch. Maximálna je skupina 5 športovcov. Každý ďalší tréning je v trvaní 60 minút.

Možnosť zostavenia individuálneho jedálnička na mieru od výživovej poradkyne (po dohode s trénerom/trénerkou).

Tréneri pre športovcov

Absolventkou magisterského štúdia v oblasti kondičné trénerstvo pre vrcholový a výkonnostný šport na FTVŠ UK v Bratislave. Svoje vedomosti sa neustále posúva na vyššiu úroveň prostredníctvom domácich, ale aj zahraničných školení. Absolvovala kurzy CFSC 1-2, Stick Mobility, Landmine University, Dynamax a mnoho ďalších. Čo sa týka športovej praxe, tak sa aktívne venovala 12 rokov hádzanej. V praxi sa venuje bežnej populácii, ale taktiež aj rozvoju pohybových schopností mládežníckych športovcov.

Študuje na Fakulte telesnej výchovy a športu, konkrétne Kondičné trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy. Aktívne sa venuje futbalu a cvičeniu vo fitness centre. Trénerstvu sa venuje od roku 2019. Trénerské skúsenosti mám hlavne z futbalu, keďže pôsobil jednu sezónu v MOL akadémii ako asistent trénera a kondičný tréner. Momentálne pôsobí v našom fitness centre EfectFit Karlova Ves ako osobný tréner.

Vyštudovala Fakultu telesnej výchovy a športu, konkrétne odbor Kondičné trénerstvo vo výkonnostnom a vrcholom športe. Aktívne sa venovala futbalu 12 rokov ako hráčka na klubovej a reprezentačnej úrovni. Od roku 2022 pôsobí v klube ŠK Slovan Bratislava ako kondičná trénerka a asistentka trénera žien. Okrem kondičného trénerstva je učiteľkou telesnej výchovy a venuje sa aj všeobecnej pohybovej príprave detí v mladšom školskom veku.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0910 679 973 alebo emailom na efectkarlovka@gmail.com. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! Viac info o úvodnom tréningu nájdete tu »

Rebeka
Komunikovať s Vami bude

Rebeka

(Nezáväzná prihláška)