EfectFit

"Neosobný" osobný tréner vol.2

Ďalší špecialisti sú tréneri "tyrani", ktorí vymyslia na každý tréning niečo nové, ultra "zabijácke", len aby ste boli zničení a mali svalovicu 3 dni. Samozrejme niekto taký tréning aj vyžaduje, ale musíte sa nad tým aj sami zamyslieť, či to má naozaj zmysel. Ak robíte každý tréning niečo iné, len pre to, aby ste mali svalovicu, váš organizmus sa nestihne adaptovať na podnet, ktorý dostáva. To znamená, že budete často vyčerpaní a budete sa zlepšovať len veľmi malými krôčikmi.  Z rovnakého typu tréningu s postupným navyšovaním intenzity, objemu tréningu dokážete ťažiť minimálne 3 týždne s vyššou efektivitou. Smutné je to, že takýto tréneri  "tyrani" bývajú často neprávom označovaní ako kvalitní.

Videli ste už vo fitku taktiež trénerov tzv. "mobilných operátorov"? Asi tipujete správne, kam tým smerujeme. Presne tak, toto je ďalšia skupina "špičkových" osobných trénerov, ktorí si počas tréningu objednajú jedlo, dohodnú dve rande a zavesia na instagram štyri fotky. Žiaľ, často sa stretávame s nevysvetliteľným pochopením a toleranciou klientov, ktorí tento fakt vôbec nevnímajú a berú to prirodzene. Vôbec nie, tento jav je neakceptovateľný a od takýchto trénerov ruky preč. Pointou služby osobného trénera je, že si platíte človeka, ktorý sa vám musí celý tréning 100% venovať! A najväčším paradoxom sa stáva, keď mu následne píšete, že si chcete dohodnúť termín a on vám dva dni neodpovedá. Veď asi nie je na mobile? :)))

Pri výbere vhodného trénera treba zvážiť aj tento aspekt- komunikáciu. Osobný tréner by mal byť promptný a odpovedať na vaše správy či hovory. Rovnako poteší, keď sa ozve aj sám a spýta sa, čo ste napríklad mali na obed alebo ako sa vám páčil včerajší tréning, že?

Ostaňte naladení, čoskoro nás čaká ešte tretie, posledné pokračovanie série...

Prvý
tréning

Lepšie si raz zacvičiť
ako to stokrát odložiť

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítaj viac o úvodnom tréningu. «

Komunikovať s Vami bude

Monika

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00