EfectFit
Výhody fitness centra EfectFit

Výhody EfectFit

scrollujte

Vo všetkých fitness centrách EfectFit pracujeme na individuálnych cieľoch každého z vás!

  • Bez viazanosti a bez zmlúv
  • S diplomovaným trénerom
  • S tréningom na mieru na základe úvodnej diagnostiky
  • So zabezpečeným parkovaním, uterákom, kávou, proteínom po tréningu
  • Bez zbytočných zranení a starostí
  • V 11 pobočkách v BA

PS: Prvý tréning máte zadarmo.

Očakávate od cvičenia výsledky? My tiež! Vaše ciele sú prioritou osobného trénera.

Sme fitko, kde sa cítite "ako doma". Vytvárame pre klientov rodinnú atmosféru plnú pozitívnej energie.

Podpisovanie zmlúv či iné formy viazanosti? Vylúčené. Klientov si "viažeme" hlavne výsledkami a kvalitnými službami.

V EfectFit neplatíte za kávu, proteín či sprchový gél. Ponúkame vám to zadarmo.

U nás nenájdete neskúsených osobných trénerov. Ponúkame vám len služby profesionálov a diplomovaných trénerov.

Cvičením a návštevou u nás môžete riešiť aj zdravotné problémy. Naši fyzioterapeuti sa odborne pozrú na vaše ťažkosti a radi s nimi pomôžu.

Považujeme za prirodzené, že si prv chcete nezáväzne otestovať nové prostredie či nových ľudí. Ponúkame každému novému klientovi úvodný tréning zadarmo a radi sa tak s vami zoznámime.

U nás sa netreba báť, že strávite vo fitku dve hodiny a budete mať pociť, že ste dokopy nič neurobili. Cvičíme efektívne a s osobným trénerom využijete každú minútu tréningu naplno.

Po dlhom dni v práci nemusíte ešte aj rozmýšľať nad cvičeniami vo fitku. Osobný tréner sa postará o všetko a vy môžete vypnúť hlavu.

Nemusíte sa obávať ťažkých začiatkov vo fitku alebo sa hanbiť, že vám niečo nepôjde. EfectFit komunita nesúdi, pomáha. Osobní tréneri Vás radi usmernia, ukážu, vysvetlia a naučia.

Po rannom tréningu nemusíte celý deň so sebou nosiť mokrý uterák. Zabezpečujeme klientom maximálny komfort a uterák od nás automaticky dostávate pri každom vstupe.

V našom fitku nečakáte na stroje či pomôcky. Ani sa o ne nemusíte s nikým doťahovať. Osobný tréner za vás všetko vyrieši, pripraví a vy sa sústredíte len na samotné cvičenie.

Hľadáte fitness centrum či trénera v blízkosti domu či práce? EfectFit ponúka 11 pobočiek po celej Bratislave. Stačí si len vybrať.

Nie sme fitko plné cudzích či súdiacich pohľadov. Sme kamaráti, priateľská komunita, všetci sa poznáme a vzájomne sa podporujeme.

Robíme z fitness životný štýl. Okrem tréningov vo fitness centre ponúkame výživové poradenstvo, bežecké tréningy, fyzioterapiu či masáže.

Radi vám okrem cvičenia poradíme aj so stravou či behaním. Klientom pod jednou strechou poskytujeme komplexnú starostlivosť.

Prinášame odpovede na bolesti pohybového aparátu. Cvičenie vo fitness centre nemusí byť len o formovaní postavy, ale rovnako aj o navrátení bezbolestného pohybu.

U nás nebudete "iba" jedným klientom z masy. Osobný tréner pristupuje ku každému klientovi osobitne podľa jeho cieľov či preferencií.

Hľadáte pri cvičení motiváciu? Na každom tréningu vás bude čakať osobný tréner, ktorý to rád zabezpečí.

Do nášho fitka môžete s kľudom poslať aj vaše ratolesti. Máme za sebou stovky tréningov s deťmi už od šiestich rokov.

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Dlhšie som uvažovala, či vyplním formulár a čo sa stane potom. Asi o tri hodinky mi však zavolala veľmi príjemná slečna, všetko vysvetlila a už dva roky cvičím v EfectFite." Veronika, 29 rokov