Thai Box

Thajský box alebo Muay thai ako jeden z najtvrdších športov a tomu prispôsobený extrémne náročný tréning? Alebo individuálny kondičný tréning v EfectFit-e, ktorý vieme efektívne realizovať aj prostredníctvom thajského boxu? Osobní tréneri v našich fitness centrách uprednostňujú skôr svalovú bolesť po kvalitnom tréningu a koncepčný prístup.

Thai box v EfectFit-e predstavuje:

  • osvojenie si bojových techník thajského boxu – muay thai
  • rozvoj kondície, celkových pohybových zdatností tela
  • rozvoj koordinačných schopností, inštinktívneho myslenia a pamäti pri lapovaní s trénerom
  • naučenie sebaobrany a dodanie pocitu sebaistoty
  • tvarovanie postavy

Do tréningu zaraďujeme aj prvky funkčného tréningu, rozvíjajúce špeciálnu silu a schopnosti podporujúce výkon v muay thai. Tým sa tréningový proces stáva oveľa efektívnejším a pestrejším. Rovnako dbáme ako vždy na zdravie klientov a súčasťou tréningových jednotiek sú aj kompenzačné cvičenia, ktoré zabraňujú “deformácii” tela spôsobenou jednostranným zaťažením pri thai box.

Aby sme boli schopní garantovať vyššie uvedené informácie a efektivitu, individualizáciu tréningového procesu, thajský box prebieha vo fitness centrách formou 1on1 tréningov s osobným trénerom, maximálne v dvojiciach. Nemusíte sa teda obávať, že budete trénovať thai box ako začiatočník v zabehnutej skupine s pokročilými alebo ako jediná žena v desaťčlennej skupine mužov apod.

Ako vždy s EfectFit mottom “Vyzeraj dobre, cíť sa skvele!” vám prajeme pekný a aktívny deň. Hoďte stres za hlavu a neváhajte nás kontaktovať – skúšobný tréning thai box zadarmo a bez záväzkov!

blog