Vyskúšajte úvodný tréning ZADARMO!

Osobný tréner

Osobný tréner je profesionál, ktorý sa Vám venuje každú minútu tréningovej jednotky vo fitness centre v súlade s vašimi cieľmi.

Všetci naši osobní tréneri sú certifikovaní odborníci, a teda študenti alebo absolventi FTVŠ. Sú tu pre Vás, aby ste sa nemuseli trápiť resp. hazardovať s vlastným zdravím vo fitness centre a strácať v dnešnej dobe tak drahocenný čas otázkami typu:

  • Ako a čo budem vlastne cvičiť? Dosiahnem svoj cieľ?
  • Nemôžem sa vo fitku zraniť? Ako sa mám správne rozcvičiť?
  • V akom stave sa nachádza moje telo, čoho je schopné?

Naši fitness tréneri si Vás pri prvom vstupe do fitness centra riadne zdiagnostikujú a zistia Vaše ciele, čo vytvára výborný predpoklad pre efektívny tréningový plán a v podstate odpovede na vyššie spomínané otázky. Osobný tréner Vás následne bude čakať na každom ďalšom tréningu a budete kontinuálne pracovať na svojich cieľoch, spoločne!

Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam a desiatkam tisícov osobných tréningov uvádzame ešte nasledovné výhody osobného trénera:

  • Vhodnou motiváciou a komunikáciou zabezpečí, aby ste absolvovali vopred určený počet tréningov a nevynechávali cvičenie, a tak nevybočili z tréningového plánu,
  • Vás prevedie celým fitness centrom a zoznámi s personálom, cvičencami a spraví tak z fitka druhý domov,
  • osoba, ktorej môžete maximálne dôverovať a plní z časti úlohu psychológa,
  • pozitívne naladený človek, ktorý Vás natoľko vtiahne do tréningu, že zabudnete na každodenné problémy a stres,
  • vyargumentuje všetky výhovorky.

A osobný tréner je v neposlednom rade výbornou investíciou, ktorá šetrí čas vďaka efektivite cvičenia (pozn. autora, nestrávite celý tréning na mobile) a peniaze na fyzioterapeuta vďaka primeranému zaťažovaniu.

V prípade záujmu resp. akýchkoľvek otázok nás neváhajte prosím kontaktovať a radi Vám poradíme. Nemusíte sa trápiť výberom toho najvhodnejšieho zo všetkých našich fitness trénerov, radi to spravíme za Vás na základe požiadaviek či cieľov. Či už potrebujete schudnúť, vyformovať sa, kompenzovať celodenné sedenie v kancelárii alebo zvýšiť výkon, naši osobní tréneri sú Vám k dispozícii!

Stále váhate nad službami osobného trénera? Kto to bude, ako prebieha tréning, čo s vami fitness tréner bude robiť? Preto ponúkame úvodný tréning s osobným trénerom zdarma a bez záväzkov.

Osobní tréneri Patrónka

Začnite cvičiť pod dohľadom osobného trénera.

Osobní tréneri Holíčska

Cvičte efektívne s osobným trénerom.

Osobní tréneri Ružová dolina

Vyhnite sa zraneniu s osobným trénerom.

Osobní tréneri Podunajské Biskupice

Osobný tréner vám zostaví tréningový plán.

Osobní tréneri Hraničná

Osobný tréner vám rád poradí.

Osobní tréneri Trnavská cesta

Vaše ciele sú prioritou osobného trénera.

Osobní tréneri Vajnory

Osobný tréner vás povedie k cieľom.