EfectFit

Fitness centrum
Petržalka #2

diplomovaní tréneri diplomovaní tréneri
Bez viazanosti bez viazanosti
All inclusive all inclusive
Fitness centrum  Petržalka #2 Údernícka 2 1
Fitness centrum  Petržalka #2 Údernícka 2 2

207

metrov štvorcových

4

diplomovaní tréneri
Fitness centrum  Petržalka #2 Údernícka 2 3
fyzioterapeut fyzioterapeut
individuálny prístup individuálny prístup

Fitness centrum v Petržalke, Údernícka 2, je jedenáste fitness centrum EfectFit v Bratislave. Plocha fitness centra je 207 metrov štvorcových. Okrem cvičebnej zóny pre osobných trénerov pokrytej záťažovou gumou nájdete v priestoroch aj samostatnú miestnosť pre fyzioterapeutov. Preto, pokiaľ budete mať záujem o cvičenia s fyzioterapeutom kvôli zdravotným problémom, vo fitness centre v Petržalke nájdete pomoc. Individuálne tréningy pod dohľadom skúsených osobných trénerov sú samozrejmosťou ako v každom EfectFite. Šatne sú plne zariadené a klienti v nich nájdu maximálny komfort, čistotu ako v každom našom fitness centre.

Na cvičiacej ploche nájdete kardio stroje, činky, jednoručky a veľa pomôcok na funkčný tréning ako TRX závesný systém, medicinbaly, expandre, kettlebelly, bosu lopty a pod. Tréningová jednotka sa preto stáva veľmi pestrou a precvičíte na nej svoje svaly komplexne a telu prirodzeným, zdravým spôsobom. A to všetko vždy pod dohľadom kvalifikovaného osobného trénera. Bez zranení.

Klienti majú k dispozícii uteráky, vodu, kávu, potréningový nápoj, fén, sprchové gély, telové mlieko či inú bežnú kozmetiku. Zadarmo a bez ďalších poplatkov.

Otváracia doba fitness centra Petržalka je 7:00-21:00. Každý vstup je možný iba v sprievode osobného trénera.

Fitness centrum sa nachádza priamo v bytovom dome Údernícka 2 na prízemí. Tento bytový dom sa nachádza medzi Matadorkou a Vienna Gate v blízkosti ZŠT Petržalka a dostanete sa k nám prostredníctvom MHD:

  • 59, 80, 91, 9, 94, 99, 191, N80, N93 - zástavka ZŠT Petržalka
  • 80, N80 – zástavka Údernícka Kúpalisko

Tešíme sa na Vaše nové ja!

Osobní tréneri Petržalka #2

Prvý
tréning

Vyplňte jednoduchý formulár
Prvý krok k vášmu cieľu len za 20 sekúnd

Prvý tréning s osobným trénerom je u nás zadarmo a bez záväzkov. Prihláste sa naň prostredníctvom formuláru, telefonicky na 0905 339 959 alebo emailom na info@efectfit.sk. Čas a termín úvodného tréningu zladíme tak, aby vyhovoval obom stranám. Tešíme sa na vás! » Čítajte viac o úvodnom tréningu «

Evka
Komunikovať s Vami bude

Evka

0905 339 959 info@efectfit.sk po - pia 9:00-17:00
nezáväzná prihláška
zásady spracovania osobných údajov | všeobecné obchodné podmienky | reklamačný poriadok | poučenie spotrebiteľa
"Dlhšie som uvažovala, či vyplním formulár a čo sa stane potom. Asi o tri hodinky mi však zavolala veľmi príjemná slečna, všetko vysvetlila a už dva roky cvičím v EfectFite." Veronika, 29 rokov