EfectFit Patrónka v kocke

O aký priestor ide?

Priestor sa nachádza v business centre Westend Tower na prízemí. Keďže sa jednalo o priestory bývalého fitka, nemuseli sme našťastie okrem nových spŕch riešiť iné väčšie zmeny. Aby sme však spĺňali naše EfectFit štandardy a dotiahli detaily, museli sme ešte stráviť v priestoroch viaceré večery, samozrejme s radosťou 🙂

Ako vznikol team a kto ho tvorí?

Bolo to až prekvapivo jednoduché. Totižto, mal som v hlave „ideálnu zostavu“ a vytipovaných trénerov, ktorých som oslovil. Napočudovanie, všetci súhlasili. Funny 🙂 Boli to hlavne bývali spolužiaci, ktorí už dlhšie fungovali v praxi. Väčšinu teamu tak tvoria chalani z FTVŠ UK BA. Ďalej, team dotvára osobná trénerka, absolventka EfectFit Academy a jedna fyzioterapeutka. Každý tréner má jedinečnú prax z hľadiska špecializácie, absolvovaných kurzov, predchádzajúcich skúsenosti či športov, ktorým sa venoval. Tieto rôznorodé vedomosti si každý týždeň share-ujeme medzi sebou na interných školeniach, debatách.

Aké služby ponúkame?

Bude to znieť šokujúco, ale najmä 1on1 osobné tréningy. Kto by to bol povedal, keďže patríme pod brand EfectFit? 🙂 Rovnako prekvapujúco asi vyznie, že úvodný máte zadarmo 🙂 Diagnostiku na úvodnom stretnutí sa snažíme doplniť o info z FMS vyšetrenia, ktoré osobnému trénerovi povie o asymetriách či poruchách pohybového aparátu klienta. Vieme preto, čo primárne so zverencom riešiť a na čo sa fokusovať pri tréningovom pláne.

Ďalej, do gymu chodieva pravidelne externá firma, ktorá sa špecializuje na InBody merania a tvorbu výživových plánov. To znamená, že na jednom mieste si nielen zacvičíte, ale taktiež získate užitočné info o vašej postave, hmotnosti, strave apod.

A aby boli naše služby skutočne komplexné, po tréningu sa môžete zrelaxovať na masáži či využiť služby fyzioterapeuta.

Mgr. Marcel Macik

 

 

 

blog